Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Técnicos y asistentes farmacéuticos > Magistar Farmacije (m/ž)

MAGISTAR FARMACIJE (M/Ž). Croacia

Búsqueda en Croacia de Técnicos y asistentes farmacéuticos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Pharmaceutical technicians and assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

BROJ: 2700 2024 222

URBROJ: 24-01-05-6 V/10

Dubrovnik, 25.06.2024

Temeljem čl. 31. Statuta Zdravstvene ustanove ljekarna „Dubrovnik“, ravnateljica Zdravstvene ustanove ljekarna „Dubrovnik“ raspisuje:

NATJEČAJ

  • za magistra farmacije (m/ž) za rad na neodređeno vrijeme (40 sati tjedno), 1 izvršitelj

Uvjeti:

  • VSS - farmaceut
  • položen stručni ispit
  • odobrenje za samostalni rad Hrvatske ljekarničke komore (važeća licenca)

Uz potpisanu prijavu s istaknutom e-mail adresom, natječaju treba priložiti:

  • životopis
  • dokaz o stručnoj spremi (ovjereni preslik diplome)
  • preslik potvrde ili uvjerenja o položenom stručnom ispitu
  • dokaz odobrenja za samostalni rad
  • dokaz o državljanstvu (preslik osobne iskaznice ili domovnice)
  • dokaz o radnom stažu (HZMO)
  • uvjerenje o nevođenju kaznenog postupka (ne starije od 6 mjeseci)

Osobi koja nema prebivalište/boravište u gradu Dubrovniku i/ili u susjednim općinama (Župa Dubrovačka, Dubrovačko Primorje i Konavle), biti će, po potrebi, osiguran smještaj.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Ako kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (preslik vjenčanog ili rodnog lista i sl.).

Kandidati koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu te ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja biti će putem e-maila iz prijave pozvani na razgovor.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola (članak 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova, NN 82/08, 69/17). Izrazi koji se koriste u ovom javnom pozivu za osobe u muškom rodu uporabljeni su neutralno i odnose se ravnopravno na oba spola.

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja sukladno čl. 102. st. 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21, 156/23) da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. navedenog zakona u svrhu ostvarivanja prednosti prilikom zapošljavanja.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe s invaliditetom.

Prijave s prilozima dostavljaju se na adresu: Zdravstvena ustanova ljekarna „Dubrovnik“, Obala pape Ivana Pavla II/7, 20000 Dubrovnik, u roku od 8 dana od dana objave natječaja s naznakom ''Prijava na natječaj za magistra farmacije (m/ž) – ne otvaraj''.

Podnošenjem prijave, kandidati su suglasni da Zdravstvena ustanova ljekarna „Dubrovnik“, može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke, u svrhu natječaja, sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 30 dana od dana isteka roka za podnošenje prijave na e-mail adresu iz prijave. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Zdravstvena ustanova ljekarna „Dubrovnik“ pridržava pravo neizvršiti izbor kandidata po ovom Natječaju, bez obrazloženja, kao i pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Zdravstvena ustanova ljekarna 'Dubrovnik'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Obala pape Ivana Pavla II 7, 20 000 Dubrovnik

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2526313.

Ver las 51 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos ofertadas.