Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > mozo de almacén/moza de almacén > Magazynier

Contrato de mozo de almacén/moza de almacén en Pomorskie (Polonia)

Magazynier

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie › Robotnicy pomocniczy transportu i magazynowania › Ładowacze.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Pakowanie wyrobów na hali produkcyjnej, oklejanie palet, kompletacja zamówień, skanowanie wyrobów oraz palet, drukowanie kodów kreskowych, składanie kartonów na palety, foliowanie palet, załadunki, rozładunki, rozmieszczanie produkcji gotowej na regałach na magazynie, kompletacja składników chemicznych do produkcji wyrobów kosmetycznych oraz uzupełnianie braków komponentów chemicznych do produkcji kosmetyków na hali produkcyjnej.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- umiejętności: zdolności manualne - konieczne

- pozostałe: [Umiejętność 2] : brak przeciwskazań medycznych (alergia na chemię)

[Umiejętność 1] : obsługa wózka ręcznego do przewożenia palet, obsługa skanera z drukarką kodów kreskowych

[Inne] : praca w systemie 3-zmianowym, 40 h pracy w tygodniu, gotowość do wyrobienia uprawnień na wózki widłowe

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Brak danych.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 157 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 5.

Empleador: PROFIT4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Helena Rojbul, email: biuroprofit4you.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1875StPr/24/0781.

Ver las 378 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén ofertadas.