Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Magazynier (1/4 Etatu)

Empleo en Polonia de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Magazynier (1/4 Etatu)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy spraw ewidencji materiałowej i transportu : Magazynierzy

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Sprzątanie placu, magazynu. Układanie towaru. Utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Załadunek piasku.

- Wynagrodzenie: 562,5 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (25%).

- Praca na 1/4 etatu 2 dni w tygodniu w godzinach: 7:00-16:00 + soboty. Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane -> istnieje możliwość przyuczenia. Mile widziane Prawo jazdy kat. B. Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- uprawnienia: Prawo jazdy kat. B   - pożądane- pozostałe: Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane -> istnieje możliwość przyuczenia. Mile widziane Prawo jazdy kat. B.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: - Kontakt telefoniczny (Tel. 515-424-171) w godzinach: 7:00-15:00.

- Kontakt OSOBISTY z CV w godzinach: 7:00-15:00 (ul. Feliksa Bocheńskiego 81, 40-847 Katowice).- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 562.5 (PLN).

Empleador: Halina Frőhlich "ANILAH".

Instrucciones para solicitar:

Tomasz Czuber, tel.: 515-424-171

Identificador de la vacante:1506StPr/19/2266.

Ver las 1,508 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.