Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > encargado de vestuarios/encargada de vestuarios > Maataloustyöntekijä Lypsykarjatilalle, Luopajärvi, Luopajärventie Luopajärvi

Maataloustyöntekijä lypsykarjatilalle, Luopajärvi, Luopajärventie Luopajärvi

Trabajo de encargado de vestuarios/encargada de vestuarios en Etelä-Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes › encargado de vestuarios/encargada de vestuarios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Katujen puhtaanapidon ja jätehuollon työntekijät › Muut työntekijät › Muut muualla luokittelemattomat työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakkaallemme maataloustyöntekijää lypsykarjatilalle Luopajärvelle, kesäloman sijaisuuteen.

Tehtävässä keskeisiä sisältöjä ovat tuotantoeläinten hoitoon liittyvät perustehtävät, kuten ruokinta, lypsy, lannanpoisto ja muut näihin verrattavat tehtävät.

Työt tehdään pääsääntöisesti kahdessa vuorossa, aamuvuoro klo 6.00-10.00 ja iltavuoro klo 18.00-22.00.

Mahdollisuus myös yhteen vuoroon päivässä, riippuen omasta osaamisesta.

Työ sijoittuu kesän lomakauteen, tarkempi ajankohta tarkentuu myöhemmin.

Ilmoitathan hakemuksessasi kuinka olet käytettävissä.

Hakijalta edellytämme ammattiin soveltuvaa koulutusta tai vähintään vuoden työkokemusta karjatiloilla. Pienkuormaajan hallinta ja kokemus lypsyasemalla työskentelystä katsotaan eduksi. Tehtävän hoito edellyttää sujuvaa suomen tai englannin kielen taitoa, B-ajokorttia ja oman auton käyttöä.

Olethan oma-aloitteinen, työtä pelkäämätön ja eläinten käsittelyyn tottunut tekijä, joka ei pelkää liata käsiä.

Palkkaus kokemuksen mukaan.

Mikäli kiinnostuit tehtävästä, haethan paikkaa mahdollisimman pian!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 76 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:db6556d1-edce-4cd1-9967-16cf47280cad.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes › encargado de vestuarios/encargada de vestuarios ofertadas.