Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > ingeniero de construcción/ingeniera de construcción > Maanrakennusinsinööri, Työmaamestari, Koukkukuljetus Oy, Kokkola Industrial Park, Kokkola

Ofertas de ingeniero de construcción/ingeniera de construcción en Finlandia (Keski-Pohjanmaa)

Maanrakennusinsinööri, Työmaamestari, Koukkukuljetus Oy, Kokkola Industrial Park, Kokkola

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de construcción/ingeniera de construcción.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan erityisasiantuntijat › Tekniikan erityisasiantuntijat (pl. sähköteknologia) › Maa- ja vesirakentamisen erityisasiantuntijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

OLETKO YMPÄRISTÖASIAT HALLITSEVA MAANRAKENNUSINSINÖÖRI / TYÖMAAMESTARI?

Uusien ja olemassa olevien töiden johdosta vahvistamme organisaatiotamme Kokkola suurteollisuusalueella. Etsimme

maanrakennusinsinööriä / työmaamestaria

Odotamme sinulta:

-Työkokemusta maanrakennusalan operatiivisista työ- ja esimiestehtävistä

-Maanrakennusinsinöörin koulutusta tai vastaavaa käytännön työn kautta saavutettua ammattititaitoa

-Hyvää kirjallista raportointikykyä sekä kykyä esittää asiat ymmärrettävästi

-Hyviä yhteistyö-, verkostoitumis- ja vuorovaikutustaitoja

-Laatujärjestelmien ja työturvallisuusasioiden tuntemusta

Eduksi luemme ympäristöasioiden hallitsemisen ja kokemuksen niiden käytännön hoitamisesta sekä teollisuusalueiden ja siellä toimivien yritysten toiminnan ymmärtämisen.

Toimenkuvaan sisältyy yrityksemme maarakennustöiden operatiivinen johtaminen ja olet yksi johtoryhmämme jäsenistä. Tarjoamme mielenkiintoisen tehtäväkokonaisuuden näköalapaikalla, kilpailukykyisen palkan, hyvät työterveyshuoltopalvelut sekä työsuhde-etuja. Työn alkaminen ja palkkaus sopimuksen mukaan.

Työpaikka sijaitsee Kokkolan Suurteollisuusalueella.

Odotamme yhteydenottoasi ja vapaamuotoista hakemustasi 31.7.2024 mennessä.

Tiedustelut ja lisätiedot

Petteri Jukkola, p. 0500 883119 / petteri.jukkolakoukkukuljetus.fi

Ari Sorola, p. 040 4181390 / ari.sorolakoukkukuljetus.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Pohjanmaa.

Ver 58 ofertas de trabajo en "Keski-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Koukkukuljetus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:6dfb2741-a1a8-48a8-890f-91d8af59df66.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de construcción/ingeniera de construcción ofertadas.