Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > pintor de obra/pintora de obra > Maalari, Staffmill Oy, Kuopio

Maalari, StaffMill Oy, Kuopio. Pohjois-Savo. Finlandia

Empleos de pintor de obra/pintora de obra en Pohjois-Savo (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Rakennusmaalarit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (www.staffmill.fi) etsii maalaria asiakasyrityksen palvelukseen Kuopioon. Työ on sopivalle osaajalle kokoaikainen koko kesäkauden. Tule mukaan monipuolisiin sisäpuolen maalaustehtäviin käsittelemään mm. seiniä ja kattoja. Toivomme osaajalta jo hieman kokemusta vastaavista pintakäsittelytehtävistä. Työn liikkuvan luonteen takia eduksi on ajokortti sekä oman auton käyttömahdollisuus työmaiden välisissä siirtymissä. Tehtävässä vaaditaan voimassa oleva työturvallisuuskortti mutta kortin päivittämisessä tai suorittamisessa voimme tarvittaessa olla avuksi.

Paikka täytetään heti sopivan osaajan löytyessä - kerrothan siis itsestäsi meille pian! Lisätietoja paikasta saat halutessasi Stäffärin Emmiltä numerosta 041 31736 91.

Tarjoamme sinulle

- luotettavan työnantajan sekä helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi

- yhteydenpidon ja tuen - huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation mm. terveystapauksissa ja työhön liittyvissä kysymyksissä

- eri toimeksiantajia asumis- tai muun tilanteesi vaihdellessa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:a5663a9b-b226-4cf1-a994-a972105fcc8b.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra ofertadas.