Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > pintor de obra/pintora de obra > Maalari Jyväskylään, Jyväskylä

Maalari Jyväskylään, Jyväskylä. Keski-Suomi. Finlandia

Oferta de trabajo en Keski-Suomi (Finlandia) de pintor de obra/pintora de obra

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Rakennusmaalarit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme maalareita Jyväskylään ja lähikuntien alueelle.

Työt sisältävät mm. tasoitustöitä, ulko- ja sisämaalauksia ja muita pintakäsittelyn työtehtäviä. Toivomme hakijoilta aiempaa kokemusta vastaavista töistä tai alan koulutusta.

Odotamme hakijalta:

-    reipasta, oma-aloitteista asennetta työtä kohtaan

-    turvallista työskentelytapaa

-    voimassa olevaa työturvallisuuskorttia

-    hyvää fyysistä kuntoa

-    hyvää suomen kielen taitoa

Eduksi katsomme myös B-ajokortin ja auton käyttömahdollisuuden.

Töiden aloituksesta ja päättymisestä voimme sopia joustavasti käytettävyytesi mukaan. Hakemuksesi perusteella kartoitamme sinulle sopivat työmahdollisuudet ja olemme yhteydessä heti, kun osaamiseesi sopiva työtehtävä löytyy asiakasyrityksistämme.

Mikäli kiinnostuit, jätä hakemuksesi mahdollisimman pian, sillä käsittelemme hakemuksia ja haastattelemme hakijoita jo hakuaikana.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 176 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:0d7cbc2e-068d-4969-8ff6-9e0e6c75568f.

Ver las 103 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra ofertadas.