Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > personal directivo de la administración pública > Maa- Ja Ruumiameti Peadirektor

Maa- ja Ruumiameti peadirektor. Estonia

Oferta de trabajo en Estonia de personal directivo de la administración pública

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Juhid › Tippjuhid, kõrgemad ametnikud ja seadusandjad › Seadusandjad ja kõrgemad ametnikud › Kõrgemad valitsusametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Loodava Maa- ja Ruumiameti eesmärk on tagada kvaliteetne elukeskkond nii linnas kui ka maal. Seniste ruumilise planeerimisega tegelevate ametkondade koondamine ühtseks Maa- ja Ruumiametiks annab läbimõeldumad ruumiotsused ning kompetentsi koondava partneri inimestele, ettevõtetele, kohalikele omavalitsustele ja ministeeriumitele.

Peadirektori olulisemad väljakutsed/oodatavad tulemused:

- ühendada ühte kompetentsikeskusesse elukeskkonna-, maa- ja ruumivaldkonna teadmus, kompetentsid, andmed ja infosüsteemid, et viia ellu maa- ja ruumipoliitika kontseptsioon ning luua võimalused paremateks ruumiotsusteks;

- tagada Eesti inimestele, ettevõtetele ja asutustele eeldused kvaliteetse elukeskkonna loomiseks tänu maa-, planeerimise-, ehitus- ja arhitektuurivaldkondade sidususele;

- korraldada MaRu ruumiandmete ühtsetel alustel efektiivne loomine, kasutamine ning jagamine, sh tugeva IT äritellija võimekuse ja elukeskkonna tõhusust toetavate IT-teenuste kujundamine;

ehitada üles võimekas, tugeva identiteedi ja kultuuriga kaasaegne organisatsioon;

- kujundada ametist ühiskonnas nähtav, tulemustele ja koostööle orienteeritud elukeskkonna kujundamise eestvedaja.

Omalt poolt pakume: Võimalust töötada avalikus teenistuses ühtse meeskonna liikmena Eesti riigi heaks.

Muud nõuded: Kandidaadile esitatavad nõuded:

- magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase;

- vähemalt 3-aastane organisatsiooni või struktuuriüksuse juhtimiskogemus;

- inglise keele oskus vähemalt C1 tasemel;

- kandidaadil on organisatsiooni juhtimise (fookusega pikaajalise sihi seadmisel), inimeste juhtimise (fookusega meeskonna loomisel) ja suhete juhtimise (fookusega organisatsioonikultuuri kujundamisel ning partnersuhete loomisel ja hoidmisel) kompetentsid vastavalt tippjuhtide kompetentsimudelile.

Eelistatud on kandidaat, kellel on:

- strateegilise juhtimise, suurte muudatuste elluviimise ning tööprotsesside ümberkorraldamise kogemus viimase viie aasta jooksul;

- ühiskondliku mõjuga teenuste juhtimise ja arendamise kogemus;

- organisatsiooni arendamise meetodite kasutamise kogemus;

- avalikkuse ja huvigruppidega suhtlemise kogemus, sh rahvusvahelise suhtluse kogemus;

- head teadmised elukeskkonna protsessiahelast (sh lähtetingimuste koostamine, eelarvestamine, planeeringu koostamine, projekteerimine, ehitamine, korrashoid);

arusaam infosüsteemide ja e-teenuste arendamisest ning toimimisest, teadmised infotehnoloogiliste lahenduste rakendamisest valdkonna arendamisel.

Avaliku teenistuse tippjuhi teenistustähtaeg on 5 aastat.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Riigikantselei.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: tippjuhidriigikantselei.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1582857.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.