Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > analista de precios > Stworzenie Serii Autorskich Materiałów Marketingowych Pod Nazwą Projektu "ac Cosmo" (nr 1379)

Stworzenie serii autorskich materiałów marketingowych pod nazwą projektu "AC cosmo" (nr 1379)

Empleos de analista de precios en Polonia (Kujawsko-pomorskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › analista de precios.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw sprzedaży, marketingu i public relations › Specjaliści do spraw reklamy i marketingu.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: stworzenie serii autorskich materiałów marketingowych pod nazwą "AC cosmo”, uwzględniając wymagania projektu; stworzenie spójnej koncepcji wizualnej dla serii obrazów i banerów, która będzie odzwierciedlać charakter i wartości projektu "AC Cosmo"; stworzenie serii autorskich obrazów, które będą wykorzystywane w materiałach marketingowych; stworzenie wersji obrazów dostosowanych do wymagań różnych platform społecznościowych.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- języki obce: białoruski - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - konieczne

- inne zawody: Pozostali specjaliści do spraw reklamy i marketingu - konieczne

- pozostałe: umiejętność opracowywania i wdrażania kreatywnych strategii marketingowych, które będą skutecznie promować projekt "AC Cosmo"

umiejętność doboru odpowiednich kolorów, czcionek i stylów graficznych, które będą spójne z identyfikacją wizualną "AC Cosmo"

gotowość do pracy na terenie całej Polski i w dni wolne od pracy

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147

Bydgoszcz 85950

- wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 783792753,

e-mail: ivan.shubinweexpert.io

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Kujawsko-pomorskie.

Ver 30 ofertas de trabajo en "Kujawsko-pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Instrucciones para solicitar:

PUP w Bydgoszczy, tel.: 000000000

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1445StPr/24/1379.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › analista de precios ofertadas.