Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Vendedores > Müüja-klienditeenindaja

Müüja-klienditeenindaja. Estonia

Empleo en Estonia de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Roy Robsoni premium meeste ja naiste rõivaste kaupluses

Tööülesanded: Roy Robsoni premium klassi meeste ja naiste rõivaste kauplus Tallinnas otsib müüjat Ülemiste Kaubanduskeskusesse.

Klientide nõustamine ja konsulteerimine.

Viisakas ning abivalmis klienditeenindus.

Omalt poolt pakume: Pakume konkurentsivõimalist töötasu ja protsenti müügist

Koolitust ja väljaõpet kohapeal.

Meie põhiväärtused on ausus, avatus, sõbralik hoolivus ja areng

Muud nõuded: Ootame ühinema meie töökollektiiviga vastutustundlikku, suhtlemisaldist, avatud, sõbralikku, täpset ja korrektset töötajat.

Eesti- vene ja teiste võõrkeelte oskus tuleb kasuks, samuti eelnev töökogemus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Saksa Riided OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: saksa.robsongmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1581462.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores ofertadas.