Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Vendedores > Müüja-klienditeenindaja

Müüja-klienditeenindaja. Estonia

Empleo en Estonia de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Müüja-kassapidaja alkoholi kaupluses

Tööülesanded: * Klientide professionaalne ja viisakas teenindamine

* Kauba vastuvõtt ja väljapanek ning müük

* Kassamüük (sularaha ja makseterminaliga)

* Kaubaarvete sisestamine

* Inventuurid

* Kauba vastuvõtt ja väljapanek

* Internetipoe haldamine

Omalt poolt pakume: * Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd

* Tööd kiirelt arenevas ettevõttes

Muud nõuded: * Eesti, vene ja inglise keele oskus heal suhtlustasandil.

* Eelnev töökogemus alkoholi valdkonnas.

* Alkoholi tundmine.

* Arvutikasutamise oskus.

* Kohusetundlik, aus, korrektne ja täpne.

* Meeldiv ja hea suhtleja.

* Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeeninduses.

* Kasuks tuleb juhilubade olemasolu.

Meil on mittesuitsetav töökeskkond, sama ootame ka uuelt kolleegilt.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,5-1

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Empleador: BAHUS OÜ (https://bahus.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5033013
  • Correo electrónico: bahusbahus.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1591017.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores ofertadas.