Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > director de biblioteca/directora de biblioteca > Lüganuse Valla Raamatukogu Direktor

Contratación en Estonia de director de biblioteca/directora de biblioteca

Lüganuse Valla Raamatukogu Direktor

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores y gerentes de servicios profesionales no clasificados bajo otros epígrafes › director de biblioteca/directora de biblioteca.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) › Professionaalseid teenuseid osutavate asutuste juhid › Professionaalseid teenuseid osutavate asutuste juhid, mujal liigitamata.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Lüganuse Valla Raamatukogu on Lüganuse Vallavalitsuse hallatav asutus, mis asub Lüganuse vallas Kiviõli linnas aadressil Viru tn 7. Ümberkorralduse tulemusena kuuluvad alates 01.09.2024 raamatukogu struktuuri haruraamatukogud Püssi linnas, Savala külas, Lüganuse alevikus ja Sonda alevikus.

Direktor juhib raamatukogu, tagab raamatukogu tulemusliku töö ja arendamise ning koordineerib ja tutvustab raamatuvarasid ja tegevust üldsusele, juhindudes raamatukogu tegevust reguleerivatest õigusaktidest ning raamatukogu põhimäärusest.

Direktori ametijuhend on leitav Lüganuse valla veebilehel www.lyganuse.ee

Omalt poolt pakume: Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd uuenenud raamatukogus pühendunud ja toetava meeskonnaga;

mitmekesist, vastutusrikast ning arendavat töökeskkonda;

erialaseid täiendkoolitusi;

seiklusterohket looduslikku keskkonda.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Lüganuse Vallavalitsus.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3725053162
  • Correo electrónico: tiina.urbanlyganuse.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1584298.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores y gerentes de servicios profesionales no clasificados bajo otros epígrafes › director de biblioteca/directora de biblioteca ofertadas.