Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > médico especialista/médica especialista > Lékaři V Rehabilitačních A Interních Oborech, Lékaři Bez Atestace (kromě Oborů Praktického Lékařství)

Ofertas de trabajo de médico especialista/médica especialista en República Checa (Hlavní město Praha)

Lékaři V Rehabilitačních A Interních Oborech, Lékaři Bez Atestace (kromě Oborů Praktického Lékařství)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas › médico especialista/médica especialista.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti zdravotnictví › Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů) › Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů).

Descripción de la oferta de trabajo:

Šantrůčková Tereza   DiS., tel.: 730 185 697, e-mail: nabor.rkmmediterra.cz

A co od Vás očekáváme?

- odbornou způsobilost dle zák. 95/2004 Sb.

- ukončené vzdělání v oboru všeobecné lékařství, vhodné i pro absolventy

- zájem o obor rehabilitační a fyzikální medicíny

- pozitivní a vstřícný přístup ke klientům

- schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

- práci na plný úvazek na akreditovaném pracovišti pro vzdělávání v oboru rehabilitace

- 5 týdnů dovolené

- mzda dle individuální dohody

- náborový příspěvek

- práce na lůžkovém oddělení

- možnost a podpora dalšího specializačního vzdělávání až 100 %

- dotované stravování - výběr z několika jídel

- benefitní systém 6 000 kč/rok (na výběr - penzijní připojištění, MultiSport nebo cafeterie)

- možnost cenově zvýhodněného ubytování nedaleko Prahy

- kurzy anglického jazyka plně hrazená zaměstnavatelem

- wellness, fitness a zdravotní péče zvýhodněné pro Vás až do výše 90% v rámci kliniky, (pro rodinné příslušníky slevy 25% - 60% )

- krásné a klidné prostředí renomované kliniky nedaleko centra Prahy s výbornou dostupností

- možnost parkování na vlastním parkovišti zdarma

- odměna za doporučení kamaráda

- pravidelné setkávání se zaměstnanci při životním a pracovním jubileu

Región: Hlavní město Praha.

Ver 285 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Empleador: MEDITERRA s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Tereza Šantrůčková, DiS.. Tel.: +420 730 185 697. E-mail: nabor.rkmmediterra.cz . Adresa: U Malvazinky 177/7, Smíchov, 150 00  Praha 5.

  • Ciudad: Praha; Código postal: 150 00; Dirección: U Malvazinky 177/7, Smíchov, 150 00 Praha 5
  • Teléfono: +420 +420 730 185 697
  • Correo electrónico: nabor.rkmmediterra.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:29436960735.

Ver las 450 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas › médico especialista/médica especialista ofertadas.