Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Loppusiivooja, Jyväskylä

Trabajos de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones en Keski-Suomi (Finlandia)

Loppusiivooja, Jyväskylä

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaillemme osaavia siivoojia rakennusten loppusiivouksiin Jyväskylän alueelle.

Pääasiallisena tehtävänä on rakennuksen aikaisten pölyjen pyyhinnät, ikkunoiden pesut sekä muut perussiivoukset valmistuvassa kohteessa.

Odotamme työntekijältä kokemusta loppusiivouksista ja rakennustyömailla toimimisesta. Tärkeää on, että sinulta löytyy huolellisuutta, tarkkuutta ja oma-aloitteisuutta sekä kykyä itsenäiseen työhön. P1-siivouskokemuksesta sekä nostolaitteiden esimerkiksi henkilönostimen käyttökokemuksesta on etua. Työturvallisuuskortti tehtävässä vaaditaan, mutta tarvittaessa voimme tarjota koulutuksen ennen töiden aloitusta.

Työn kestot vaihtelevat kohteen ja asiakkaan tarpeen mukaan. Hyvällä tekijällä mahdollisuus pidempään työsuhteeseen.

Hae paikkaa pian. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana ja paikkoja täytetään sopivien työntekijöiden löydyttyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 156 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:cfda9f91-1ea0-4bd1-91a6-e60a6719947f.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.