Vacantes de Profesionales de la salud en Estonia (Laane-Eesti)

Logopeed

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Tervishoiu abispetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
kandidaadilt ootame vaimustust valitud eriala suhtes, professionaalsust; meeskonnatööhuvi ja -oskust; lastega töötamise soovi ja rõõmu; avatud ja otsivat meelt; innovaatilisust, ettevõtlikkust; väga head suhtlemisoskust; otsustus- ja vastutusvõimet kaardistab lapse kommunikatsioonivõimet; kogub teavet ja püstitab logopeedilisi eesmärke; plaanib logopeedilise abi ja viib läbi teraapiaseansse; hindab teraapia tulemuslikkust; nõustab last ja seotud täiskasvanuid; selgitab välja lapse suunamise vajaduse teiste spetsialistide konsultatsioonile huvitavat tööd kiirelt arenevas organisatsioonis; paindlikke lahendusi väärtustavat meeskonda; koostöist suhtluskeskkondasoovi korral saab lisainfot küsida vabakoolReemplazar por una arrobavabakool.ee või ilona.mustReemplazar por una arrobavabakool.ee

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lääne-Eesti.

Ver 337 ofertas de trabajo en "Laane-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 06/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (notable) .

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Ilona Must, ilona.mustReemplazar por una arrobavabakool.ee

Empresa: Pärnu Vabakooli Selts.

Dirección: Noorte väljak 2, Pärnu linn, Pärnu maakond.

Contacto: Ilona Must

Email: ilona.mustReemplazar por una arrobavabakool.ee

Ver las 6 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud ofertadas.