Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales de la salud > Logopeed

Logopeed. Estonia

Oferta de trabajo de Profesionales de la salud en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Tervishoiu tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Logopeed eesti õppekeelega rühma lastele

Tööülesanded: Logopeedilise teenuse osutamine.

Omalt poolt pakume: toetavat, innustavat, lahendustele keskenduvat ja inspireerivat meeskonda,

eneseteostamise võimalust, olles kaasatud lasteaia arengusse,

tähenduslikku ja mitmekülgset tööd,

erialast enesetäiendamise võimalust,

paindlikku töökorraldust.

Muud nõuded: Vastavus haridusministri 26. augusti 2002 määruses nr 65 "Koolieelse lasteasutuse pedagoogide kvalifikatsiooninõuded" sätestatud nõuetele

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Jõhvi Lasteaiad (http://www.johvila.edu.ee/johvi-lasteaiad).

Instrucciones para solicitar:

Konkursil osalemiseks palume esitada järgmised dokumendid:

kirjalik avaldus;

CV;

ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad;

muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Dokumendid palume esitada e-aadressile rutt.kosterjohvila.edu.ee. Lisainformastioon personalijuhi telefonil 5205441 ja kodulehel http://www.johvila.edu.ee/

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • kaaskiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5205441
  • Correo electrónico: rutt.kosterjohvila.edu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:1498651.

Ver las 33 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud ofertadas.