logistik. Pohja-Eesti. Estonia

Vacante de Personal de apoyo administrativo en Estonia (Pohja-Eesti)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo.
Ametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:
Logistiku erialaline haridus tuleb kasuks.Tallinna kullerpunkti kullerite töökorralduse organiseerimine ja töökohustuste täitmise jälgimine, transpordi korraldamine ning suhtlemine klientide ja koostööpartneritega. Logistikuna vastutad Sa kullersaadetiste liikumise ning kullerringide optimeerimise eest. Töökohtadeks on laod aadressidel Pallasti 28 ja Kalmistu tee 26. Töö toimub graafiku alusel E-R kell 6.00-22.00 ja L kell 7.00-18.00huvitavat tööd hoogsalt arenevas rahvusvahelises logistikaäris. Toetame Sinu arengut erinevate täiendkoolituste, arenguprogrammide ja karjäärivõimalustega. Tagame stabiilse sissetuleku, pakume Sulle lisapuhkust, ühisüritusi ning soodsaid võimalusi sportimiseks ja tervise edendamiseks. Väärtustame Sinu perekonda ning aitame säästvalt tarbida, pakkudes soodustusi ettevõtte ja koostööpartnerite teenustele.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 1221 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (sobresaliente) .

Salario: mínimo 900.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristo-Gunnar Rentnik, kristo.rentnikReemplazar por una arrobaomniva.ee

Empresa: Aktsiaselts Eesti Post.

Dirección: Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Kristo-Gunnar Rentnik

Email: kristo.rentnikReemplazar por una arrobaomniva.ee

Ver las 367 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo ofertadas.