Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Farmacéuticos > Ljekarnik/ca

LJEKARNIK/CA. Croacia

Ofertas de empleo de Farmacéuticos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Pharmacists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Gradska ljekarna Zagreb prima u radni odnos 3 ljekarnika sa ugovorima o radu na neodređeno vrijeme.

Uvjeti: VSS magistar farmacije, položen stručni ispit, odobrenje za samostalan rad, najmanje 1 godina iskustva rada u struci.

Rad je u smjenama, 6 dana u tjednu.

Uz prijavu je potrebno priložiti životopis, presliku diplome, presliku potvrde o položenom stručnom ispitu, presliku odobrenja za samostalan rad, te elektronički zapis o mirovinskom osiguranju (e-radna knjižica hzmo).

Prijavu je potrebno poslati na adresu Gradska ljekarna Zagreb, Kralja Držislava 6, Zagreb, s naznakom "za natječaj za ljekarnika" ili na mail pravnasluzbagljz.hr

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17), upućuju se potencijalni kandidati iz čl. 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21), upućuju se potencijalni kandidati iz čl. 48 Zakona da dostave dokaze iz čl. 49. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

23.9.2024. ispravak dijela natječaja

Gradska ljekarna Zagreb,

Kralja Držislava 6, Zagreb, objavljuje

ISPRAVAK DIJELA NATJEČAJA koji se odnosi na tekst natječaja.

Tekst natječaja se mijenja iz

"Gradska ljekarna Zagreb prima u radni odnos 1 stručnog suradnika za ljudske resurse sa ugovorom o radu na neodređeno vrijeme.

Potrebna stručna sprema VSS, najmanje 300 ESCT bodova, društvenog smjera, poželjni smjer magistar psihologije

Poseban uvjet - položen stručni ispit

Dodatna znanja - poznavanje sustava i aplikacija iz područja ljudskih resursa, izražene komunikacijske vještine

Potrebno je radno iskustvo od 3 godine u struci. Rad je 5 dana u tjednu.

Uz prijavu je potrebno priložiti zamolbu, životopis s opisom dosadašnjeg rada, presliku diplome, presliku potvrde o stručnom ispitu i dokaz o radnom iskustvu, te elektronički zapis o mirovinskom osiguranju (e-radna knjižica HZMO).

Ukoliko je kandidat poželjnog obrazovanja magistar psihologije, u sklopu ponude poželjno je dostaviti i presliku rješenja o priznatom pravu na obavljanje psihološke djelatnosti prema Zakonu o psihološkoj djelatnosti NN 98/19, 18/22.

Prijava se dostavlja na adresu:

GRADSKA LJEKARNA ZAGREB, KRALJA DRŽISLAVA 6, ZAGREB, za natječaj za suradnika za ljudske resurse

ili na e-mail : pravnasluzbagljz.hr

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, moraju se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo i priložiti propisane dokaze o svom statusu na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja:

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja:

https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf " u

"Gradska ljekarna Zagreb prima u radni odnos 3 ljekarnika sa ugovorima o radu na neodređeno vrijeme.

Uz prijavu je potrebno priložiti životopis, presliku diplome, presliku potvrde o položenom stručnom ispitu, presliku odobrenja za samostalan rad, te elektronički zapis o mirovinskom osiguranju (e-radna knjižica hzmo). Prijavu je potrebno poslati na adresu Gradska ljekarna Zagreb, Kralja Držislava 6, Zagreb, s naznakom "za natječaj za ljekarnika" ili na mail pravnasluzbagljz.hr

Sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21), upućuju se potencijalni kandidati iz čl. 48 Zakona da dostave dokaze iz čl. 49. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju."

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GRADSKA LJEKARNA ZAGREB.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kralja Držislava 6, Zagreb

Email: pravnasluzbagljz.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2564983.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos ofertadas.