Listonosz. Wielkopolskie. Polonia

Trabajos de Empleados de servicios de correos en Wielkopolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados de servicios de correos.
Pracownicy biurowi : Inni pracownicy biurowi : Inni pracownicy biurowi : Doręczyciele i sortowacze poczty.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Miejsce Pracy: Nowe Skalmierzyce - obsługa na terenie miasta Nowe Skalmierzyce, Sieroszewice. Jest to rejon samochodowy, a więc wymagany jest samochód prywatny, za który płacona jest kilometrówka zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - umiejętności: PRAWO JAZDY KAT. B - konieczne - pozostałe: Rejon samochodowy, a więc wymagany jest samochód prywatny, za który płacona jest kilometrówka zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. Wynagrodzenie: 1375zł+ 125zł premii oraz kilometrówka. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na podany adres email: anna.budychReemplazar por una arrobapoczta-polska.pl z dopiskiem Listonosz UP Nowe Skalmierzyce lub z o złożenie CV bezpośrednio w UP Nowe Skalmierzyce, ul. Kaliska 49 - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 343 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 25.00.

Salario: mínimo 1375.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Anna Budych, email: anna.budychReemplazar por una arrobapoczta-polska.pl

Empresa: POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA.

Dirección: Kościuszki 70, 60-940 POZNAŃ, Polska.

Contacto: Anna Budych, email: anna.budychReemplazar por una arrobapoczta-polska.pl

Email: anna.budychReemplazar por una arrobapoczta-polska.pl

Teléfono: 61 869 75 18.

Ver las 162 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados de servicios de correos ofertadas.