Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Tenedores de libros > Likvidator – Knjigovođa (m/ž)

LIKVIDATOR – KNJIGOVOĐA (M/Ž). Croacia

Empleo en Croacia de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO LIKVIDATOR – KNJIGOVOĐA (M/Ž)

(Zamjena do povratka djelatnice s porodiljnog dopusta)

Uvjeti za obavljanje poslova:

  • VŠS ili sveučilišni ili stručni prvostupnik ekonomije radno iskustvo jedna godina
  • poznavanje jednog stranog jezika
  • poznavanje rada na PC
  • vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova radnog mjesta:

  • kontrola ispravnosti i vjerodostojnosti cjelokupne knjigovodstvene dokumentacije
  • kompletiranje računa s potrebnom dokumentacijom (primka, otpremnica, radni nalog)
  • likvidiranje i urudžbiranje računa
  • po potrebi plaćanje računa
  • praćenje naplate prihoda i dugovanja
  • izdaje izlazne račune usklađene s EU normom
  • vodi kompletno robno – materijalno knjigovodstvo
  • provodi postupak nabave suvenira(javni poziv) i vodi korespondenciju s dobavljačima
  • provodi redovitu kontrolu stanja suvenira po prodajnim mjestima
  • koordinira rad suvenirnica
  • izrađuje mjesečne izvještaje o stanju suvenira
  • vodi evidenciju vlastitih izdanja, preuzima primjerke za prodaju i distribuciju po prodajnim lokacijama MGK-a
  • sastavlja i kontrolira izvješća obračuna nabave i kartično razduženje
  • sudjelovanje u poslovima nabave sitnog i potrošnog materijala te osnovnih sredstava
  • dežura i pruža usluge prodaje ulaznica i svih drugih usluga MGK-a u svim muzejskim prostorima
  • po potrebi obavlja poslove prodavača - informatora
  • obavlja i druge poslove i zadatke prema nalogu ravnatelja

Kandidati trebaju priložiti:

  1. molbu
  2. životopis,
  3. dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome),
  4. dokaz hrvatskog državljanstva (preslika domovnice ili važeće osobne iskaznice ili putovnice)
  5. uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (ne starije od 30 dana od objave ovog javnog natječaja),
  6. potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji o radnom stažu, (ne starije od 30 dana od objave ovog javnog natječaja),
  7. dokaz o radu u struci (preslika ugovora o radu ili uvjerenje poslodavca ili drugi dokaz iz kojeg je razvidan navedeni rad),
  8. dokaz o poznavanju stranog jezika (preslika indeksa, uvjerenje, certifikat, vlastoručno potpisana izjava kandidata ili drugi odgovarajući dokaz).

Poslodavac zadržava pravo izvršiti provjeru prestanka radnog odnosa kod bivšeg poslodavca, dodatno testirati kandidate, poništiti oglas kao i ne prihvatiti niti jednu pristiglu ponudu.

Sve detalje vezane za daljnji tijek postupka izbora, kandidati iz oglasnog postupka dobit će elektronskom poštom te će biti objavljeno na mrežnim stranicama MGK www.mgk.hr

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17,98/19,84/21,156/23) i kandidat koji se pozvao na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člancima 47. i 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21), uz prijavu na oglas dužan je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz ovog oglasa i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na oglas dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje o priznatom statusu odnosno potvrdu o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo te dokaz na koji način je kandidatu prestao radni odnos ili služba kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, potvrda i sl.). Prednost pri zapošljavanju može se ostvariti samo jednokratno.

Uredna prijava je ona koja sadržava sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmotriti.

Osoba koja nije podnijela pravovremenu ili urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvijete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na isti.

Dokazi o ispunjenju formalnih uvjeta prilažu se u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidata predočit će se Muzejima u izvorniku.

Muzeji grada Karlovca koristit će i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka, u skladu s propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju formalnih uvjeta objavljenima u ovom natječaju podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja, poštom na adresu: Muzeji grada Karlovca, Strossmayerov trg 7, 47000 Karlovac ili osobno na urudžbeni u ured tajništva na adresi Matice hrvatske 4, 47000 Karlovac s naznakom: „Prijava na javni natječaj“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: MUZEJI GRADA KARLOVCA .

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Matice hrvatske 4, Karlovac

Zamolba: Strossmayerov trg 7

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2578174.

Ver las 117 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.