Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > monitor de fitness/monitora de fitness > Liikunnanohjaaja, Robust Health Oy, Turku

Liikunnanohjaaja, Robust Health Oy, Turku. Varsinais-Suomi

Oferta de monitor de fitness/monitora de fitness en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Entrenadores de deportes y aptitud física › Instructores de educación física y actividades recreativas › monitor de fitness/monitora de fitness.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Lainopilliset avustajat sekä sosiaali- ja kulttuurialan asiantuntijat › Urheilijat, urheiluvalmentajat, liikunnanohjaajat ym › Liikunnan ja vapaa-ajan ohjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Robust Hiit&Barre -studio avataan Turkuun loppukesästä 2024!

Robust tarjoaa elämyksellistä liikuntaa Turun ydinkeskustassa. Hyvinvointi sekä yhteisöllisyys kietoutuvat yhteen yökerhomaisessa tunnelmassa - You know you want to!

Robust -studio hakee tiimiinsä entertrainereita ohjaamaan ryhmäliikuntatunteja. Robust -tiimiläinen on vaativa, mutta kannustava valmentaja, joka osaa pitää tunnelman katossa alusta loppuun. Edellytämme Sinulta oma-aloitteisuutta sekä intohimoa liikunnan ohjaamiseen ja ihmisten parissa työskentelyyn. Sinulta löytyy lisäksi liikunta-alan koulutus, asiakaspalvelualttius sekä huumoria. Koulutamme sinut tuntisisältöihin.

Robust - The best sweat ever!

Mikäli tunnet olevasi oikea henkilö supertiimiimme, lähetä vapaamuotoinen hakemus osoitteeseen saararobuststudio.fi . Työt alkavat sopimuksen mukaan.

osa-aikatyö

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 286 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Robust Health Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:5202687f-9c71-4354-b6bb-e3c583ac37d7.

Ver las 27 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Entrenadores de deportes y aptitud física › Instructores de educación física y actividades recreativas › monitor de fitness/monitora de fitness ofertadas.