Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovaquia > Otros profesores de artes > Lektori Umenia

Lektori umenia. Zilinsky kraj. Eslovaquia

Búsqueda en Eslovaquia (Zilinsky kraj) de Otros profesores de artes

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de artes.

Špecialisti : Učitelia a odborní pedagogickí pracovníci : Ostatní odborní pedagogickí pracovníci : Ostatní učitelia umenia

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: zostavuje edukačné programy pre všetky typy a stupne škôl, * aktívne propaguje KVČ činnosť, * spolupracuje so školami a zabezpečuje vyučovacie hodiny v galérii, tvorivé dielne, besedy, prednášky a lektoráty, * podieľa sa na dramaturgii a zabezpečovaní kultúrnych podujatí, * je odborným lektorom k výstavám a expozíciám. Pri príprave lektorátov, prednášok, vzdelávacích projektov a iných programov spolupracuje s kurátormi, externým odborným a umeleckým prostredím. * vyhľadáva a zabezpečuje mimorozpočtové zdroje financovania svojej činnosti. Požadujeme: pedagogické vzdelanie so zameraním na výtvarné umenie.

V termíne do 1.2.2019 žiadame uchádzačov o predloženie dokladov: * žiadosť, * štruktúrovaný životopis, * doklad o vzdelaní, * doklad o doterajšej praxi (ak nejaká bola), * súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Doklady je potrebné doručiť na adresu: Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa v Liptovskom Mikuláši, Tranovského 3, 031 01 Liptovský Mikuláš alebo na lgpmb-riaditelvuczilina.sk. Uchádzači, ktorí splnia podmienky budú pozvaní na výberové konanie.

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Zilinsky kraj.

Ver 141 ofertas de trabajo en "Zilinsky kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Empleador: Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa v Liptovskom Mikuláši (www.galerialm.sk).

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de artes ofertadas.