Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > trabajador social/trabajadora social > Laste Juhendaja

LASTE JUHENDAJA. Estonia

Vacantes en Estonia de trabajador social/trabajadora social

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad › Õigus-, sotsiaal- ja religiooni valdkonna spetsialistid › Sotsiaaltöötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Üle-eestilised talgud laste juhendajatele septembris 2024. Viime hoogtöö korras läbi loodusteemalisi huviringe, mis on mõeldud 3 – 10 a lastele. Saad teha omale sobivas kogukonnas tööampse ning juhendada lapsi õuesõppe parimaid praktikaid kasutades.

Tööülesanded: 3 - 10 aastaste laste tegevusjuhendamine looduses.

Tegutsema asumisele eelneb BLUNK Education Eesti väljaõppekoolitus.

Omalt poolt pakume: + väljaõpet/koolitust BLUNK huvitegevuste läbiviimiseks;

+ kõiki tööks vajalikke vahendeid;

+ tasu vastavalt läbiviidud tundide arvule (30€ bruto kontakttunnist);

+ koolitusi ja ühiseid üritusi.

Muud nõuded: Oluline on tahe ja oskus töötada lastega. Selleks on vajalik:

+ vastutus- ja kohusetunne;

+ tasakaalukus, positiivsus ja empaatiavõime;

+ esinemisjulgus, loovus ja mängulisus;

+ oskus leida ka keerulistest olukordadest väljapääs.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: Saad ise valida omale sobiva koormuse, ehk kontakttundide hulga.

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 100.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: B&H Solutions OÜ (http://bhsolutions.eu/).

Laste juhendajate talgute korraldajaks/tööandjaks on BLUNK Education Eesti.
Värbamist korraldab Ajud ja Käed Lahendused (B&H Solutions OÜ). Kandideerimiseks saada oma CV e-postil: cvbhsolutions.eu Juhul, kui Sinu CV-st ei ilmne lastega töötamist või nõutud eriharidust, lisa palun oma CV-le ka kaas- või motivatsioonikiri.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55661759
  • Correo electrónico: infobhsolutions.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1583626.

Ver las 80 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social ofertadas.