Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de laminado de fibra de vidrio/operadora de laminado de fibra de vidrio > Lasikuitutyöntekijä Teollisuuteen Valkeakoskelle!, Täyttö Oy, Valkeakoski

Lasikuitutyöntekijä teollisuuteen Valkeakoskelle!, Täyttö Oy, Valkeakoski

Trabajar en Finlandia (Pirkanmaa) de operador de laminado de fibra de vidrio/operadora de laminado de fibra de vidrio

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico › Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico › operador de laminado de fibra de vidrio/operadora de laminado de fibra de vidrio.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Kumi-, muovi- ja paperituotteiden valmistuksen prosessityöntekijät › Muovituoteteollisuuden prosessityöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hohoi lasikuidun tuntijat tai vähintään maalaustaitoiset tekijät! Etsimme nyt LASIKUITUTYÖNTEKIJÄÄ teollisuuden muovi- ja lasikuitutöihin - Lue lisää!

Etsimme asiakkaallemme LASIKUITUTYÖNTEKIJÄÄ monipuolisiin teollisuuden töihin Valkeakoskelle!

Työssäsi teet lasikuitutöitä teollisuusympäristössä Valkeakoskella. Työ on ajoittain likaista ja pölyistä, ja teet töitä kemikaalien kanssa. Siksi tarkkuus työssä on hyvin tärkeää!

Työ edellyttää omatoimisuutta ja innokasta asennetta uuden oppimiseen. Mikään ammattilainen ei tarvitse olla, jos vain asenne ja into on kohdallaan niin me opetamme loput! Työ edellyttää vähintään kokemusta maalauksesta, sekä työturvallisuuskorttia. Työt alkavat heti, ja palkkaus kokemuksen mukaan!

Heräsikö kiinnostus? Jos vastasit kyllä, lähetä hakemus pikaisesti oheisesta linkistä! Lisätietoja antaa Sami Voutilainen, puh. 050 336 5005 tai samitaytto.fi

Päivätyö, ma-pe

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 270 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Täyttö Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1a0ef092-56a7-4d8f-8beb-faed5ff04935.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico › Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico › operador de laminado de fibra de vidrio/operadora de laminado de fibra de vidrio ofertadas.