Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > cuidador infantil por horas/cuidadora infantil por horas > Lapsehoidja

Lapsehoidja. Estonia

Ofertas de cuidador infantil por horas/cuidadora infantil por horas en Estonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Cuidadores de niños y auxiliares de maestros › Cuidadores de niños › cuidador infantil/cuidadora infantil › cuidador infantil por horas/cuidadora infantil por horas.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Inimeste hooldamisega tegelevad töötajad › Lapsehoidjad ja kasvatajaabid › Lapsehoidjad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Liisu Lastehoid

Tööülesanded: Liisu Lastehoid ootab kandideerima 0.75 või 1.0 koormusega lapsehoidjat.

Kui Sa armastad lapsi ja oled rõõmsameelne, loov, hea suhtleja, suudad koos lastega õppida, areneda, avastada ja tähtsustad meeskonnatööd ja õuesõpet.

Meie hoiurühm on hubane ja lapsed vanuses 1,5-4 eluaastat.

Pöörame erilist tähelepanu individuaalsele lähenemisele ja tugeva sideme loomisele lastehoiu ja pere vahel. Oleme lastele loonud võimalikult kodulähedase ja turvalise kasvukeskkonna.

Omalt poolt pakume: - Häid töötingimusi.

- Arendavaid koolitusi ja projekte.

- Täiskoormusega tööd, võimalus töötada ka osalise koormusega.

- Sõbralikku ja toetavat meeskonda.

- Meeskonna ühisüritusi.

- Konkurentsivõimelist palka.

- Stebby spordikompensatsiooni.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

- Pedagoogiline kõrgharidus või lapsehoidja kutsetunnistus;

- Tahe koos meeskonnaga õppida ja areneda;

- Töös lapsest lähtumine ning avatus haridusuuendustele;

- Hea planeerimis- ja organiseerimisoskus;

- Hea suhtlemisoskus ja kohusetundlikus;

- Eesti keele oskus C1 tasemel;

- Kehtiv tervisetõend;

- Kehtiv esmaabi koolituse tunnistus 16 tundi.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Kohvipesa OÜ (https://liisulastehoid.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5844 0200
  • Correo electrónico: pilleliisulastehoid.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1577439.

Ver las 41 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Cuidadores de niños y auxiliares de maestros › Cuidadores de niños › cuidador infantil/cuidadora infantil › cuidador infantil por horas/cuidadora infantil por horas ofertadas.