Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > mozo de almacén/moza de almacén > Laotöötaja-komplekteerija

Contratación de mozo de almacén/moza de almacén en Estonia

Laotöötaja-komplekteerija

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén.

Traducción de la profesión: Lihttöölised › Mäe-, ehitus-, tootmis- ja transpordilihttöölised › Transpordi ja ladustamise abitöölised › Lastijad.

Descripción de la oferta de trabajo:

AS Onninen vajab tublisid, töökaid ja kohusetundlikke laooperaatoreid sügisel avatavasse modernsesse logistikakeskusesse Harjumaal Lagedil (kuni uue keskuse avamiseni töötamine Jüril asuvas kesklaos).

Tööülesanded: Kaupade komplekteerimine, käsitlemine ja ladustamine kasutades laoseadmeid, töövahendeid ja laotarkvara.

+ lattu sissetuleva kauba käsitlemine ja programmi salvestamine;

+ kaupade hoiukohtadele ladustamine, korrastamine ja inventeerimine;

+ tellimuste komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine;

+ kaupade teisaldamine tõstukiga.

Omalt poolt pakume: + kaasaegne arendav töökeskkond ja töövahendid;

+ ametikohale vastav tasu, mis sõltub Sinu korrektsusest ja tublidusest;

+ terviseedendamise toetus;

+ enesetäiendamisvõimalused ja koolitused;

+ ühisüritused;

+ inspireerivad kliendid;

+ ettevõtte sisesed karjäärivõimalused.

Muud nõuded: kohusetundlik, usaldusväärne ja õpivõimeline, saad aru eesti keelest ja suudad vähemalt B1 tasandil ka ennast arusaadavaks teha.

Senine laotöö kogemus ei ole obligatoorne (ehkki annab eelise).

Tõstukiga töötamise kogemus ja tõstukijuhiload tulevad kasuks. Juhul kui nimetatud asjad puuduvad, peab olema valmidus tõstukijuhi lubade omandamiseks ning tõsteseadmetega töötamiseks (sh tööandja katab vastava väljaõppe kulud).

Kuivõrd töö eeldab palju füüsilist toimetamist nagu kaupade ladustamine riiulitele ja tellimuste komplekteerimine, on oluline hea füüsiline seisukord ning võimekus tõsta/teisaldada ka raskemaid esemeid.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: B&H Solutions OÜ (http://bhsolutions.eu/).

Tööandjaks on Eesti ja Põhjamaade suurimaid tehnokommunikatsioonikaupade tarnijaid AS Onninen.
Värbamist viib läbi Ajud ja Käed Lahendused | B&H Solutions OÜ. Kõigi kandideerijatega võetakse ühendust või teavitatakse nende staatusest konkursil kas telefonitsi või meilitsi. Et saaksime Sinuga arvestada, siis palun ole kontaktne! Vaata e-kirju ja vasta kui Sult on midagi küsitud/palutud ja võta kõne vastu kui Sulle helistatakse.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55661759
  • Correo electrónico: infobhsolutions.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1581924.

Ver las 351 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén ofertadas.