Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Empleados contables y encargados del registro de materiales > Laooperaator

Laooperaator. Estonia

Vacantes de Empleados contables y encargados del registro de materiales en Estonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales.

Ametnikud : Arve- ja registripidamisametnikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Kutsume oma tiimi inimest, kes suudab iseseisvalt ja igapäevaselt tegeleda lao opereerimisega: kauba vastuvõtmine, kontrollimine, komplekteerimine, pakendamine, väljastamine, tagastuste kontroll jne

SINU ROLL

* mahalaadimine ja lattu paigutamine;

* kauba komplekteerimine, väljastamise ettevalmistus ja üleandmine;

* laos korra ja puhtuse tagamine

* kaubikuga kauba vedu klientideni;

* jooksvate töökorralduste täitmine.

Omalt poolt pakume: Väärtustame mängulist elukestvat õppimist ja enesearengut. Saad iga päev veeta arendavate mänguasjade ja uusimate mänguliste robotite keskel. Teeme Sulle korraliku väljaõppe ja saad osa tiimile pakutavatest soodustustest, sh sporditoetus.

Muud nõuded: OOTUSED SINULE

* Sind kõnetab Insplay missioon, valdkond ja soovid koos meiega midagi suurt ära teha;

* oled kohusetundlik ja saad hakkama rutiiniga;

* Sul on hea füüsiline vorm, et hakkama saada ka suuremõõtmeliste ja raskemate kaupadega;

* oled digipädev arvutikasutamises ja tähendused #robootika #programmeerimine #tehisintellekt on Sulle huvipakkuvad;

* oskad eesti ja inglise keelt;

* oled valmis tööle asuma sisuliselt kohe. Me ei saa kaua oodata;

* kasuks tuleb varasem laotöö kogemus ja elektroonika tundmine, et osata roboteid remontida

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Osaühing Rekato (http://www.insplay.eu).

Instrucciones para solicitar:

Tänu Sinule saavad kliendid sobiliku kauba õigeaegselt kätte ja on õnnelikud.

Saada CV koos motivatsioonikirjaga aadressile 22. septembriks.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3725284222
  • Correo electrónico: andresinsplay.eu

Identificador de la vacante:1426501.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales ofertadas.