Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > jefe de almacén/jefa de almacén > Laojuhataja

Laojuhataja. Estonia

Demanda en Estonia de jefe de almacén/jefa de almacén

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines › director de distribución y logística/directora de distribución y logística › jefe de almacén/jefa de almacén.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) › Põhitegevuse juhid tööstuses, kaevanduses, ehituses ja turustamises › Põhitegevuse juhid tarne ja turustamise alal.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Meie koostööpartner, kelleks on maailma suurim helikopteriväljakute lennuohutusseadmete tootja, ootab enda meeskonnaga liituma hakkajat Laojuhatajat.

Sinu tööülesanded on ????:

- Kogu lao eest vastutamine;

- Kaupade sisse võtmine, pakkimine, ERP süsteemi sisestamine ja väljastamine;

- Iseenda aja hästi planeerimine ning inimestega suurepärane läbisaamine.

Omalt poolt pakume: Ettevõte pakub ????:

- Paindlikku tööaega

- Karjäärivõimalusi

- Meeldivat ja toetavat töökeskkonda

- Motiveerivaid hüvesid, sh. aastased boonused, firma üritused, sünnipäevade tähistamine, väljasõidud ja palju muud.

Muud nõuded: Ootused Sinule ✨:

- Oled loomult hakkaja, aktiivne ning terane.

- Saad hakkama pingelistes olukordades ja oled hea organiseerimisvõimega.

- Oled väga hea suhtleja ning oskad seda vajadusel ka teha minimaalsel tasemel inglise keeles.

- Sa ei pelga füüsilist tööd (raskuseid tõstma ei pea).

- Sinu arvutikasutuse oskused on tugevad.

- Kasuks tuleb varasem kogemus laotööga.

- Omad vähemalt keskharidust.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Finesta Baltic OÜ (http://www.finestaworks.com).

Töölepingu töötajaga sõlmib Finesta Baltic OÜ, töötaja asub tööle renditöötajana.
Huvi korral kandideeri läbi alloleva lingi.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: mariliis.martsonfinestaworks.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1587029.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines › director de distribución y logística/directora de distribución y logística › jefe de almacén/jefa de almacén ofertadas.