Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Empleados contables y encargados del registro de materiales > Laohoidja

Laohoidja. Estonia

Vacantes en Estonia de Empleados contables y encargados del registro de materiales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Arve- ja registripidamisametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Kaupade vastuvõtmise ja väljastamise koordineerimine;

arvestuse pidamine saabunud, väljasaadetud ja laos olevate kaupade ja pakendite üle;

kaupade jm tööülesannetega seotud dokumentatsiooni haldamine;

laos olevate kaupade tundmine ja inventuuride läbiviimine;

lao korrashoiu ja puhtuse tagamine.

Omalt poolt pakume: Tänapäevast töökeskkonda ning juhtimispõhimõtteid

Võimalust näha enda ideede realiseerumist

Toetavat meeskonda

Töökultuuri, kus teie arvamusega arvestatakse

Head palgapaketti

Toitlustamise võimalust kohapeal

Muud nõuded: Hea suhtlemisoskus;

varasem töökogemus logistika valdkonnas;

korrektsus, täpsus ja süstemaatilisus;

väga hea eesti ja vene keele oskus;

hea pingetaluvus ja paindlikkus;

meeskonnatöö ja iseseisva töö tegemise oskus;

MS kontoritarkvara hea kasutamisoskus;

võimalus töötada Avinurmes

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: OSAÜHING BIRGER (http://www.birger.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55651293
  • Correo electrónico: personalbirger.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:1456016.

Ver las 80 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales ofertadas.