Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Empleados contables y encargados del registro de materiales > Laoassistent

Laoassistent. Estonia

Búsqueda de Empleados contables y encargados del registro de materiales en Estonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Arve- ja registripidamisametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Promo Cash&Carry kaupluses Mustamäel

Tööülesanded: Otsime meie Mustamäe Promo Cash&Carry kauplusesse laoassistenti, kelle ülesanneteks on:

kauba vastuvõtmine ja mahalaadimine;

tagastuste väljastamine ja vastuvõetud kauba mittevastavuse aktide registreerimine;

kauba korrektne ladustamine;

saalist naasvate aluste ja taara käitlemine;

kaupade mahakandmine ja lao korrashoid.

Omalt poolt pakume: • vaba päeva suurematel riigipühadel;

• töötaja soodustusi ostlemisel;

• ühisüritusi ja jõulukingitusi töötajate lastele;

• ühte tasustatud tervisepäeva aastas;

• täiendavat tervisekindlustust tööandja poolt, millega on võimalus kasutada erakliinikute raviteenuseid, tasulisi eriarstide visiite, hambaraviteenuseid, vaktsineerimisi, tervisekontrolle jne.

Muud nõuded: • varasem töökogemus laos;

• hea pingetaluvus ja suur vastutustunne;

• hea eesti keele oskus;

• abivalmidus, sõbralikkus ja positiivne ellusuhtumine;

• valmisolek meeskonnatööks.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Sanitex OÜ (https://www.sanitex.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 56868728
  • Correo electrónico: tatjana.psanitex.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1586805.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales ofertadas.