Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Laitossiivooja, Transport Power Oy, Espoo

Laitossiivooja, Transport Power Oy, Espoo. Helsinki-Uusimaa

Ofertas de empleo en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko henkilö, joka viihtyy rauhallisessa yötyössä? Onko sinulla tarkka silmä puhtaudelle ja nautitko siistien tilojen ylläpitämisestä? Transport Power OY etsii omistautuneita ja luotettavia henkilöitä liittymään siivoustiimiimme yövuoroon. Tämä työtehtävä on keskeinen varmistettaessa, että tilamme ovat aina puhtaat ja valmiina seuraavaa päivää varten. Vastaat erilaisista siivoustehtävistä, kuten lattioiden lakaisusta, moppaamisesta, imuroinnista sekä kosketuspintojen desinfioinnista ja siivoamisesta toimistoissamme, kuten myös saniteetti- ja yhteisissä tiloissamme. Tämä rooli sopii henkilöille, jotka haluavat työskennellä itsenäisesti ja arvostavat hyvin tehdyn työn tuomaa tyytyväisyyttä.

Työajat tässä työtehtävässä ovat klo 22:00 - 05:00, mikä tekee siitä täydellisen yökyöpeleille tai niille, jotka haluavat lisätuloja yötyön kautta. Aiempi kokemus siivouksesta on eduksi, mutta ei välttämätöntä. Olemme valmiita kouluttamaan oikean henkilön löydyttyä, joka osoittaa luotettavuutta, vahvaa työmoraalia ja kykyä työskennellä itsenäisesti. Fyysinen kestävyys on tarpeen sillä työ sisältää hyvää fyysisitä kuntoa vaativia työtehtäviä kuten esim. kykyä nostaa jopa 10 kg painavia esineitä. Arvostamme turvallisuutta ja siisteyttä, joten turvallisuusprotokolliemme ja siivousstandardiemme noudattaminen on olennaista.

Tarjoamme vastineeksi kovasta työstäsi kilpailukykyisen tuntipalkan, mukaan lukien yötyölisän, sekä kattavan etuohjelman, johon kuuluu vuosilomaa, lomarahaa ja mahdollisuuksia edetä urallasi yrityksessämme. Jos olet valmis liittymään tiimiimme ja nauttimaan yötyön rauhallisesta ilmapiiristä, kutsumme sinut hakemaan meille töihin.

Lähetä ansioluettelosi ja lyhyt hakemuskirjeesi osoitteeseen transportpoweroygmail.com , jotta voit täyttää online-hakemuksen. Liity Transport Power Oy -tiimiimme ylläpitämällä korkeita siisteys- ja turvallisuusstandardejamme!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 942 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Transport Power Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:4f287f68-50fa-4dd6-98f7-97196e4f624b.

Ver las 667 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.