Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Laitoshuoltaja, Sastamalan Ruoka- Ja Puhtauspalvelut Oy, Sastamala

Laitoshuoltaja, Sastamalan Ruoka- ja Puhtauspalvelut Oy, Sastamala

Ofertas de empleo de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios en Finlandia (Pirkanmaa)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme laitoshuoltajien sijaisia työskentelemään Tays Sastamalan lähisairaalan osastoilla.

Tarjoamme määräaikaista ja kokoaikaista työsuhdetta 30.9.2024 asti.

Työn aloitusajankohta mahdollisimman pian.

Edellytämme laitoshuoltajan koulutusta ja aiempaa työkokemusta terveydenhuollon kohteista. Koulutuksen puute ei kuitenkaan ole este valinnalle.

Valittujen henkilöiden tehtäväkuvat ja toimipisteet tarkentuvat hakuprosessin aikana.

Toivomme sinulta joustavaa työskentelyotetta, kykyä työskennellä myös itsenäisesti sekä positiivista ja asiakaspalveluhenkistä asennetta.

Lähetä hakemuksesi sähköpostilla osoitteeseen taina.hassiservi.fi . Liitä hakemukseesi CV. Haastatteluita toteutamme jo hakuaikana heti hakemusten tultua. Olisimme mielellämme mukana luomassa sinun urapolkuasi.

Lisätietoja tehtävästä arkisin klo 9-15:

Taina Hassi p. 040 5036 967

7,65 h/pv

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 365 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Sastamalan Ruoka- ja Puhtauspalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:fe4bc7f3-0b76-4d56-8a33-7d02cc5aaf69.

Ver las 685 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.