Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Laitoshuoltaja, 3 Paikkaa, Shp-palvelut Oy, Kankaanpää, Kankaanpää

Empleos en Finlandia (Satakunta) de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Laitoshuoltaja, 3 Paikkaa, Shp-palvelut Oy, Kankaanpää, Kankaanpää

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Laitoshuoltajat ja sijaistajat

Haemme ahkeria ja tunnollisia laitoshuoltajia Kankaanpäähän ja Kankaanpään kyliin.

Laitoshuoltajan työtehtäviin kuuluvat ylläpito- ja perussiivoustehtävät koulu- ja päiväkotikohteissa. Lisäksi haemme myös osa-aikaisia sijaistajia näihin kohteisiin.

Kyläkouluilla työtehtäviin kuuluu lisäksi ateriapalvelutehtäviä.

Työsuhde on vakituinen ja kokoaikainen tai osa-aikainen. Työvuoroja tehdään arkisin ma-pe. Työajat kouluissa painottuvat aamuvuoroihin ja päiväkodeissa iltavuoroihin. Työajat määräytyvät asiakaskohteiden tarpeen mukaan. Työt alkavat 1.8.2024.

Kelpoisuusvaatimuksena on toimitilahuoltajan tai laitoshuoltajan tutkinto sekä hygieniapassi. Lisäksi odotamme hakijalta aurinkoista palveluasennetta, reipasta otetta työhön, joustavuutta, hyviä vuorovaikutustaitoja sekä oma-aloitteellisuutta.

Mikäli kiinnostuit tehtävästä ja sinulla on kaivattua osaamista, laita meille hakemus! Haastattelemme joustavasti koko hakuajan ja täytämme tehtävät sopivien henkilöiden löydyttyä

sop.muk.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 100 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: SHP-Palvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:5e6adf15-7557-4620-a7c2-73341ae0ba0d.

Ver las 635 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.