Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos > Siivooja, Kruunupyy, Kruunupyy

Ofertas de operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos en Finlandia (Pohjanmaa)

Siivooja, Kruunupyy, Kruunupyy

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme SIIVOOJAA teollisuuskohteeseen Kruunupyyhyn!

Työtehtävät pitävät sisällään ylläpitosiivousta tehdasympäristössä käsi- ja konemenetelmin. Aiempi siivouskokemus katsotaan eduksi. Työt alkaisivat jo nopealla aikataululla huomenna tiistaina 7.5.2024.

Työaika ma-pe 6.00-14.00

TOIVOMME SINULTA:

-Aikaisempaa kokemusta siivoustyöstä

-Voimassaolevaa työturvallisuuskorttia

-Sujuvaa suomen kielitaitoa

-Mahdollisuutta työskennellä osa-aikaisesti

TARJOAMME SINULLE

- Palkkauksen Kiinteistöpalvelualan TES mukaan

- Perehdytyksen työtehtäviin

- Boltin oman sovelluksen, jonka kautta hoidat työsuhdeasiat helposti

HAE MUKAAN!

Hae paikkaa pikaisesti, sillä käsittelemme hakemuksia ja haastattelemme ehdokkaita jo hakuaikana. Voit liittää mukaan myös CV:n mieluiten pdf-muodossa. Paikka täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjanmaa.

Ver 95 ofertas de trabajo en "Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:d31c1394-d482-4a81-ab19-7d9eb951eeb0.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos ofertadas.