Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > microbiólogo/microbióloga > Laboratorijski Analitik Iii - M/ž

Trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de microbiólogo/microbióloga

Laboratorijski Analitik Iii - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines › biólogo/bióloga › microbiólogo/microbióloga.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Biologi/biologinje, farmakologi/farmakologinje, agronomi/agronomke ipd › Biologi/biologinje, ekologi/ekologinje ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

ANALITIK V LABORATORIJSKI MEDICINI, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, KOT LABORATORIJSKI ANALITIK SE PRIDRUŽITE DINAMIČNI SKUPINI IZVAJALCEM ANALIZ V ANALITSKEM LABORATORIJU ZA TESTIRANJE GENERIČNIH IN INOVATIVNIH KONČNIH IZDELKOV TRDNIH OBLIK ZA POTREBE SPROŠČANJA ZDRAVIL NA TRG IN TESTIRANJE STABILNOSTI ZDRAVIL, KJER S PREVERJANJEM KVALITETE VZORCEV S POMOČJO FIZIKALNIH IN KEMIJSKIH ANALIZ ZAGOTAVLJAMO KVALITETNA, UČINKOVITA IN VARNA ZDRAVILA ZA PACIENTE. , NUDIMO:

- DELO V PRIJETNEM IN UREJENEM DELOVNEM OKOLJU,

- POGODBA ZA DOLOČEN ČAS Z MOŽNOSTJO PODALJŠANJA

- DELO V ENI IZMENI,

- USTREZNO UVAJANJE NA DELOVNO MESTO Z MENTORJEM,

- MAKSIMALEN REGRES IN LETNI BONUS,

- MOŽNOST BREZPLAČNE UPORABE FITNESA NA LOKACIJI,

- MODERNA OPREMA ZA IZVAJANJE FIZIKALNO KEMIJSKIH ANALIZ.  GLAVNE NALOGE:

- IZVAJANJE KEMIJSKIH HPLC// UV-VIS IN FIZIKALNIH ANALIZ,

- PRIPRAVA IN ANALIZA VZORCEV,

- OBDELAVA IN PREVERJANJE REZULTATOV,

- VNAŠANJE REZULTATOV V INFORMACIJSKI SISTEM,

- VODENJE LABORATORIJSKEGA DNEVNIKA,

- PREVERJANJE IN UMERJANJE ENOSTAVNIH INŠTRUMENTOV,

- ARHIVIRANJE ANALITSKE DOKUMENTACIJE.  PRIČAKUJEMO:

- IZOBRAZBA VSAJ V. ALI VI. STOPNJE KEMIJSKE IN FARMACEVTSKE SMERI OZ. DRUGE NARAVOSLOVNO TEHNIČNE,

- ZAŽELENE SO DELOVNE IZKUŠNJE V LABORATORIJU NISO POGOJ,

- ODGOVOREN IN NATANČEN PRISTOP K DELU

- POZNAVANJE ORODJA MICROSOFT OFFICE,

- OSNOVNO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA,

- SPOSOBNOST DELA V TIMU,

- VELIKA STOPNJA MOTIVIRANOSTI IN PRIPRAVLJENOSTI ZA UČENJE., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: HSG KARIERA nacionalni kadrovski operater d.o.o., Dunajska cesta 165 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GABROVŠEK MARIJA LUCIJA
Contact Phone: 041 612 096
Contact Email: marija.gabrovsekkariera.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ45367.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines › biólogo/bióloga › microbiólogo/microbióloga ofertadas.