Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > instalador de suelos resistentes/instaladora de suelos resistentes > Lattianpäällystystyöntekijä, Worker Etelä-suomi Oy, Imatra, Lappeenranta

Oferta de trabajo de instalador de suelos resistentes/instaladora de suelos resistentes en Etelä-Karjala (Finlandia)

Lattianpäällystystyöntekijä, Worker Etelä-suomi Oy, Imatra, Lappeenranta

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Parqueteros y colocadores de suelos › instalador de suelos resistentes/instaladora de suelos resistentes.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennusten viimeistelytyöntekijät › Lattianpäällystystyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme kokenutta lattiapäällystystyöntekijää, Imatralle. Työkohteina toimii teollisuushalleja, toimitiloja ja asuinrakennuksia, myös mielenkiintoisia ja vaihtelevia työkohteita luvassa. Työtehtäviin kuuluu akryyli-, epoxi- ja polyuretaanimassalattioiden tekemistä, myös viimeistelytyöt. Hakijalta edellytämme vankkaa kokemusta lattiapäällystysalasta, koska työtehtävät tapahtuvat itsenäisesti sekä ryhmässä. Työaika on pääsääntöisesti päivätyötä. Asiakasyritykseen on tarkoitus jäädä koeajan jälkeen vakituiseen työsuhteeseen.

Työt alkavat nopealla aikataululla, oikean henkilön löydyttyä.

ODOTAMME SINULTA:

      Kokemusta lattiapäällystysalasta

      Kokemusta epoxi-, polyuretaani- ja akryylimassalattioiden tekemisestä

      Itsenäistä työskentelyotetta ja oma-aloitteisuutta

      Suomen kielen osaamista sekä hyviä asiakaspalvelutaitoja

      B-ajokorttia ja oman auton käyttömahdollisuutta

      Voimassa olevaa työturvallisuuskorttia

TARJOAMME SINULLE:

      Monipuolisen työn ja työkohteet, mielenkiintoisessa asiakasyrityksessä

      Reilun palkkauksen ammattitaitosi mukaan

      Työtehtävän mukaiset hyvät työvaatteet

      Mahdollisuuden vakinaistumiseen

HAE TÄTÄ TYÖTÄ!

Lähetä hakemuksesi klikkaamalla hakupainiketta. Töitä voi olla tarjolla nopealla aikataululla, joten jätä hakemuksesi pian!

Voit myös lähettää meille avoimen hakemuksen ja kertoa, millaista työtä etsit. Lisää tietoa tästä työstä ja muista Etelä-Suomen alueen työmahdollisuuksista saat arkisin Teemulta numerosta 044 959 2593.

MIKSI TÖIHIN WORKERILLE?

Worker on kotimainen henkilöstöpalvelualan konkari, joka yhdistää työnhakijat ja työpaikat tehokkaasti. Workerin kautta löydät työ- ja koulutusmahdollisuuksia nopeasti ja vaivattomasti. Me etsimme jatkuvasti uusia osaajia ympäri Suomea!

Reiluus on meille sääntö, ei poikkeus. Arvostamme aidosti työntekijöitämme ja maksamme TESin mukaista tai sitä parempaa palkkaa, joka tulee aina ajallaan. Toimitamme laadukkaat työvarusteet, tarjoamme etuja työntekijöillemme ja tuemme kaikissa työelämän ja elämän kiemuroissa.

Aiomme tulevaisuudessakin olla luotettava työnantaja yli tuhannelle työntekijällemme ja toimimme rekrytoijana ja työsuhteessa työnantajana aina arvojemme mukaan - joustavasti, luotettavasti ja oikeudenmukaisesti.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Karjala.

Ver 48 ofertas de trabajo en "Etelä-Karjala" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Worker Etelä-Suomi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:91612c7e-0996-474b-9f3a-d39b9f5f66ac.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Parqueteros y colocadores de suelos › instalador de suelos resistentes/instaladora de suelos resistentes ofertadas.