Trabajar en Pohja-Eesti (Estonia) de Operadores de autoelevadoras

Laadurijuht (paldiski)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid : Liikurmasinate juhid : Tõstukijuhid.

Descripción de la oferta de trabajo:
valmisolek vahetustega tööks, sh nädalalõppudes ja öösiti; füüsilise tööga kaasneva koormuse hea taluvusvõime; valmisolek järgida toiduainetetööstuses kehtivaid hügieeninõudeid; tõstukijuhi tunnistusSinu peamisteks tööülesanneteks on valmistoodangu, tooraine ja materjalide transportimine ning ladustamine; meie tootmistsehhi on tööle oodatud asjalik laadurijuht, kes hoolitseb selle eest, et kalatööstuse tooraine, materjalid jms saaks vastu võetud, ladustatud, komplekteeritud ja väljastatud vastavalt plaanile.üheks meie konkurentsieeliseks on tulemustele pühendunud inimesed; oleme loonud motivatsioonisüsteemi, mis lähtub töötajate tööpanusest ning -tulemustest; peame tähtsaks mitte ainult seda, mida saavutati, vaid ka seda, kuidas saavutati; me väärtustame koostööd ja naudime üksteise head seltskonda; me koolitame oma töötajaid ning julgustame töötajate arengut ettevõtte sees; pöörame palju tähelepanu töökeskkonna ohutusele ja headele töötingimustelehooajaline töö: oktoober - aprill 2018; palume saata CV meiliaadressile infoReemplazar por una arrobatraalpyyk.ee;

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 1207 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 02/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Meister, infoReemplazar por una arrobatraalpyyk.ee, 5011019

Empresa: EESTI TRAALPÜÜGI ÜHISTU.

Dirección: Jaama tn 6c, Paldiski linn, Harju maakond.

Contacto: Meister

Email: infoReemplazar por una arrobatraalpyyk.ee

Teléfono: 5011019.

Ver las 600 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.