Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > médico especialista/médica especialista > Lékař/lékařka - Obor Radiologie, Lékaři V Radiologických Oborech

Contratación de médico especialista/médica especialista en República Checa (Jihomoravský kraj)

Lékař/lékařka - Obor Radiologie, Lékaři V Radiologických Oborech

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas › médico especialista/médica especialista.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti zdravotnictví › Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů) › Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů).

Descripción de la oferta de trabajo:

POŽADAVKY: vzdělání VŠ, odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře v ČR, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, licence ČLK pro výkon povolání lékaře

POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, lékař absolvent

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle délky praxe a odborné způsobilosti, výborné pracovní podmínky, perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, stravování v areálu nemocnice s příspěvkem na stravování, 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, benefity z FKSP - příspěvek na rekreaci, penzijní připojištění, vitamíny atd.

KONTAKT: Menoušková Taťána JUDr., tel.: 517 315 130, 7-15:30 hod, e-mail: menouskovanemvy.cz , v případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na uvedený e-mail

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 85 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Empleador: Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace.

Obraťte se na kontaktní osobu. JUDr. Taťána Menoušková, právně-personální náměstek. Tel.: +420 517 315 130. E-mail: menouskovanemvy.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 517 315 130
  • Correo electrónico: menouskovanemvy.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29520100793.

Ver las 381 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas › médico especialista/médica especialista ofertadas.