Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria > Lähihoitaja, Medistaff Oy, Joutsa-luhangan Alueen Ikääntyneiden Palvelut, Joutsa

Lähihoitaja, Medistaff Oy, Joutsa-Luhangan alueen ikääntyneiden palvelut, Joutsa

Oferta en Finlandia (Keski-Suomi) de técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Hoivapalvelun ja terveydenhuollon muut työntekijät › Lähihoitajat, kodinhoitajat ja muut terveydenhuollon työntekijät › Lähihoitajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hei, sinä upea lähihoitaja!

Lähihoitajalle avautumassa loppuvuodeksi sijaisuuksia Joutsa-Luhangan alueen kotihoitoon sekä asumispalveluihin. Liity siis Medistaffin tiimiin ja tule työskentelemään kauttamme - 3450 €/kk palkka + vuorolisät ja bonukset odottavat sinua!

Työssäsi edistät asiakkaan hyvinvointia, avustat ja ohjaat häntä tarpeen mukaan päivittäisissä toimissa sekä huolehdit lääkehoidosta sekä seuraat lääkkeiden vaikutusta.

Medistaff tarjoaa sinulle:

- Kilpailukykyisen palkkauksen 3450€/kk (sis. 9% lomakorvauksen) + TES:n mukaiset vuorolisät

- Mahdollisuuden majoitusetuun tai työsuhdeautoon

- Palkanmaksun 2 viikon välein

- 2-vuorotyön

- Mahdollisuuden vaikuttaa omiin työvuoroihin

- Kattavan perehdytyksen sekä Medistaff-tiimin tuen koko työsuhteen ajaksi

Pääset aloittamaan työssä joulukuun aikana ja jatkamaan niitä vuoden yli.

Bonus: Saat 100€ kuukausittaisen bonuksen palkan päälle, mikäli työskentelet kuukaudessa täydet työtunnit (153h/kk)

Mitä odotamme sinulta?

- Lähihoitajan tutkintoa

- Voimassa olevia lääkelupia (LOP, PKV, Kipu 1, Ger 1 sekä opiaatit)

- Reipasta asennetta sekä innostusta hoitotyötä kohtaan

Nämä paikat täytetään pian, joten toimi nopeasti!

Kiinnostuitko? Täytä hakulomake alle minuutissa: https://forms.gle/9RacHWWbW1zaECkH8 tai lähetä sähköpostia osoitteeseen: rekrymedistaff.fi , niin rekrytointitiimimme on sinuun yhteydessä

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 132 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Medistaff Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:8353c517-2bcc-41d5-8d13-56acc9367f82.

Ver las 385 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria ofertadas.