Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > profesor de educación secundaria y bachillerato/profesora de educación secundaria y bachillerato > Käsitöö Ja Kodunduse õpetaja

Käsitöö ja kodunduse õpetaja. Estonia

Trabajar en Estonia de profesor de educación secundaria y bachillerato/profesora de educación secundaria y bachillerato

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria › profesor de educación secundaria y bachillerato/profesora de educación secundaria y bachillerato.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Pedagoogikaspetsialistid › Üldhariduskoolide vanema astme õpetajad › Üldhariduskoolide vanema astme õpetajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

osakoormusega

Tööülesanded: Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium on eestikeelsele õppele üleminev kool ja me ootame oma kooliperega osakoormusega liituma käsitöö ja kodunduse õpetajat.

Õpetaja ülesandeks on õpetada käsitööd ja kodundust 4., 5. ja 8. klassides, luua õpilastele toetav ja innustav õpikeskkond ning panustada kooli arengusse.

Tööle asumine 21. augustil 2024.a, koormus 0,45 kohta (10 tundi nädalas). Tunniplaani koostamise osas oleme paindlikud.

Omalt poolt pakume: - mentorlust alustavale töötajale;

- koostöisust toetav, õppiv ja arengutele suunatud organisatsioonikultuuri;

- loomevabadust ja avatust uutele ideedele;

- arengut ja heaolu toetavad ühisüritusi jakoolitusi;

- tööalast paindlikkust, osalist kaugtöövõimalust koolivaheajal;

- võimalust algatada koostööprojekte;

- 56 päeva suvepuhkust;

- tasustatud tervisepäevad;

- tasuta parklat.

Muud nõuded: - digipädevus ja huvi haridusuuenduste vastu;

- pingetaluvus;

- väga hea suhtlus- ja meeskonnatöö oskus;

- usaldusväärsus, ausus ja viisakas suhtlemine;

- empaatiline ja toetav suhtumine õpilastesse;

- hea organiseerimis- ja probleemilahendusoskus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,45

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (https://www.tallinn.ee/et/mhum).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5304 4985
  • Correo electrónico: direktormhum.edu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1580669.

Ver las 70 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria › profesor de educación secundaria y bachillerato/profesora de educación secundaria y bachillerato ofertadas.