Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial > Kylmälaitteiden Asentaja, Tp Avuksenne Oy, Tuusula

Kylmälaitteiden asentaja, TP Avuksenne Oy, Tuusula

Oferta de empleo de mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales › mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Maatalous- ja teollisuuskoneasentajat ja -korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt ympäri Suomea toimivalle asiakasyrityksellemme

KYLMÄLAITTEIDEN ASENTAJAA JA KULJETTAJAA

Kyseessä on yksi laajimman kokonaispalveluiden tuottavasta yrityksestä, joka muunmuassa asentaa, kuljettaa, purkaa ja kierrättää myymäläkalusteita.

Haemme nyt yrityksen vahvuuteen asentajia, joilta löytyy aiempaa kokemusta nimenomaan kylmälaitteiden asennuksesta. Jos sinulta löytyy jo valmiiksi C- ajokortti niin olisit juuri etsimämme henkilö ja CE- ajokortti nähdään vielä suurempana etuna. C- tai CE- pätevyyden puuttuminen ei ole kuitenkaan täysi este, jos olet muuten huipputyyppi asennusten puolesta.

Työssä pärjää parhaiten hyvällä fyysisellä kunnolla, ahkeralla tekemisellä ja motivoituneella asenteella. Yritys toimii laajasti koko Suomessa.

Saat työhön tarvittavan perehdyksen. Hyvälle tekijälle tarjolla vakituinen ja pitkäaikainen työ. Täytämme paikan heti sopivan löydyttyä.

Toivomme sinulta:

- Aiempaa kokemusta ja osaamista kylmäkalusteasennuksista

- Suomen kielen taitoa

- Hyvää kuntoa ja motivoitunutta asennetta

- Työssä vaadittavaa ammattipätevyyttä

- C-luokan ajokorttia (CE on vielä parempi)

Tarjoamme sinulle:

- Vähintään TES:n mukaisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Monipuolisen työnkuvan

- Vakituisen työn

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: TP Avuksenne Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:bad7db55-13ae-42aa-a811-f3984e217597.

Ver las 228 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales › mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial ofertadas.