Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > coordinador de montaje de maquinaria/coordinadora de montaje de maquinaria > Kvaliteediosakonna Juhataja Abi

Kvaliteediosakonna juhataja abi. Estonia

Oferta de trabajo en Estonia de coordinador de montaje de maquinaria/coordinadora de montaje de maquinaria

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de apoyo a la producción › coordinador de montaje de maquinaria/coordinadora de montaje de maquinaria.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Arve- ja registripidamisametnikud › Ladustus- ja transpordiametnikud › Tootmisega seotud ametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: -Materjali tellimine.

-Laboriproovide võtmiseks komponentide tellimine.

-Tooraine ja pakendi vastuvõtmise registreerimine.

-Tootmisruumide külastajate registreerimine.

-Märgistuse nõuetele vastavuse kontrollimine, vajadusel märgistuse parandamine.

-Veterinaar- ja toiduosakonna inspektoriga suhtlemine ja tema juhiste täitmine.

-Puhastusfirma teenuste juhendamine.

-Kehtivate sertifikaatide olemasolu tagamine kaalude, kaalude, termomeetrite kalibreerimiseks.

-Laboratoorsete uuringute korraldamine eelnevalt planeeritud plaani järgi ja plaaniväliselt.

-Toodete degusteerimise andmete registreerimine.

-Metroserdi, IFS-i jne auditis osalemine.

-Töötajate tervisetõendite kehtivusaja kontrollimine.

Omalt poolt pakume: Meie klient, Avektra Osaühing, pakub:

Tasuta lõunad.

Firmaüritused.

Sõbralik meeskond.

Konkurentsivõimelist palka.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Empleador: OÜ Smiso (https://www.smiso.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37253240363
  • Correo electrónico: infosmiso.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1578307.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de apoyo a la producción › coordinador de montaje de maquinaria/coordinadora de montaje de maquinaria ofertadas.