Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Kuorma-autonkuljettajia Jyväskylän Alueelle!, 2 Paikkaa, Amiko Jyväskylä Oy, Jyväskylä

Demanda en Finlandia (Keski-Suomi) de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura

Kuorma-autonkuljettajia Jyväskylän Alueelle!, 2 Paikkaa, Amiko Jyväskylä Oy, Jyväskylä

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyritykselle ammattitaitoisia ja luotettavia kuorma-autonkuljettajia vahvistamaan tiimiään Jyväskylän ja Keski-Suomen alueella. Haemme yhtä pidempiaikaista tekijää ja yhtä kesätyöntekijää. Tule mukaan varmistamaan, että liinavaatteet ja pyyhkeet kulkevat sujuvasti asiakkaillemme!

Tehtävän kuvaus:

      Työnkuva: Liinavaatteiden ja pyyhkeiden kuljettaminen kuorma-autolla pesulasta asiakkaille sekä pestävien tuotteiden noutaminen.

      Työalue: Jyväskylän ja Keski-Suomen alue.

      Työaika: Vaihtelevat työajat, työpäivien pituudet riippuvat ajoreiteistä.

      Työsuhteen kesto:

          o 1 Pidempiaikainen tekijä: Pitkä määräaikainen työsuhde.

          o 1 Kesätyöntekijä: Työsuhde kesän ajaksi, aloitus ja kesto sovittavissa.

Odotamme sinulta:

      Ajokortti: C-luokan ajokorttia, voimassa olevaa ammattipätevyyttä ja digipiirturikorttia.

      Kokemus: Aikaisempi kokemus kuorma-auton kuljettamisesta ja jakelutehtävistä katsotaan eduksi.

      Fysiikka: Hyvää fyysistä kuntoa, sillä työ sisältää rullakoiden käsittelyä.

      Työasenne: Joustavuutta, täsmällisyyttä ja luotettavuutta.

Tarjoamme:

      Palkkaus: AKT-TES palkkaus kokemuksesi ja pätevyytesi mukaan.

      Työilmapiiri: Hyvän ja kannustavan työyhteisön.

      Välineet: Ajantasaisen ja hyvin huolletun kaluston.

      Perehdytys: Kattavan perehdytyksen tehtävään.

      Työterveyspalvelut: Terveystalo.

Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Kiinnostuitko? Laita hakemus jo tänään! Haastattelut aloitetaan jo hakuaikana ja työt alkavat sopimuksen mukaan pikaisellakin aikataululla. Mikäli kiinnostuksesi heräsi tehtävää kohtaan ja uskot olevasi etsimämme tekijä, jätäthän hakemuksen osoitteessa www.amiko.fi! Lisätietoa tehtävästä antaa Amikolta Matti, p. 040 705 7755, matti.petrescuamiko.fi

Amiko on kotimainen henkilöstöpalveluihin keskittynyt yritys. Toimintamme taustalla ovat vankka kokemus ja laaja toimialatuntemus. Tarjoamme töitä, jotka joustavat elämäntilanteesi mukaan, tuovat uusia haasteita tai kasvattavat osaamistasi -sinun tarpeesi mukaisesti. Työllistämme sinut ja pidämme sinusta huolta urapolullasi. Tutustu meihin sivuillamme http://www.amiko.fi  - olemme myös Facebookissa amikooy ja Instagramissa amikosuomi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 176 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Amiko Jyväskylä Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:ab32d092-15f0-4ddb-a7f5-a703c0307aae.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.