Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > bombero-conductor/bombera-conductora > Kuorma-autonkuljettaja, Siilinjärvi, Siilinjärvi

Kuorma-autonkuljettaja, Siilinjärvi, Siilinjärvi

Ofertas de trabajo de bombero-conductor/bombera-conductora en Finlandia (Pohjois-Savo)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › bombero-conductor/bombera-conductora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme ammattitaitosta kuorma-auton kuljettajaa Siilinjärvelle tehdasalueelle. Eduksi katsotaan, jos sinulta löytyy myös dumpperin ajotaitoa.

Tulet kuljettamaan kuorma-autolla lietekuljetuksia tehtaan alueella, siirtymät pumppausasemalta kippauspaikalle ovat noin 5km mittaisia. Autot ovat joko 3- tai 4-akselisia.

Vaadimme hakijalta:

- Noin 1-2 vuoden kokemusta kuorma-autolla ajamisesta

- Voimassa olevaa C-ajokorttia, ammattipätevyyttä, digikorttia ja työturvallisuuskorttia

- Valmiutta yövuoroon

Kyseessä on kesäloman tuuraus, jossa aloitus on sopimuksen mukaan ja töitä ainakin heinäkuun loppuun. Hyville työntekijöille jatkomahdollisuus on olemassa!

Kesäkuussa tehtävä työvuoro on klo. 6-14:30 vuoro.

Heinäkuusta alkaen työt tapahtuvat kahdessa vuorossa, aamu- ja yövuoro. Aamuvuorot tapahtuvat arkisin 5:ssä vuorossa aikavälillä 06.00 - 18.00 ja yövuorot arkisin 4 vuorossa aikavälillä 18.00 - 06.00.

Palkkaus infra-alan työehtosopimuksen mukaisesti.

Jos kiinnostuit paikasta, niin hae paikkaan heti. Työt alkavat heti sopivan tekijän löydyttyä!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:44239b27-1099-4bf0-ac34-d9a81d038144.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › bombero-conductor/bombera-conductora ofertadas.