Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Kokenut Jakeluautonkuljettaja, Uratalo Group Oy, Espoo

Kokenut jakeluautonkuljettaja, Uratalo Group Oy, Espoo

Contratación de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme J. Brandt Ky:lle kokenutta jakeluautonautonkuljettajaa vakituiseen työsuhteeseen Espooseen.

Työtehtävät ovat elintarvikkeiden kuljetusta ja jakelua asiakkaille Espoon alueella.

Ajamisen lisäksi työ sisältää kuormien lastaamista ja purkamista terminaalissa. Työ on ajoittain fyysistä. Jos haaveilet pelkästään pitkänmatkan ajosta, tässä työssä välimatkat ovat lyhyitä, joten pitkiä kilometrejä ei työpäivien aikana kerry.

Odotamme sinulta muutaman vuoden kokemusta kuorma-autolla tehdystä jakeluajosta.

Työvuorot alkavat maanantaisin, keskiviikkoisin ja perjantaisin klo 7:00. Tiistaisin ja torstaisin puolestaan klo 9:00.Työvuoroja on tarjolla noin 40 h /vko ja käytössä on 2vko/80h työajantasausjärjestelmä.

Odotamme sinulta:

- B- ja C- ajokorttia

- Voimassa olevaa kuljettajan ammattipätevyyttä

- Kokemusta kuorma-auton ajamisesta

- Hyvää asennetta ja asiakaspalveluhenkisyyttä

- Riittävää suomen kielen suullista ja kirjallista osaamista

- Hyvää fyysistä kuntoa

Tarjoamme sinulle:

- Vakituisen työsuhteen ja täydet viikkotunnit

- Laadukkaan kaluston

- AKT TES:in mukaisen palkkauksen kokemukseesi perustuen

- Nopean aloituksen tehtävässä sekä hyvän perehdytyksen työhön.

Kiinnostuitko? Haethan paikkaa heti, sillä aloitamme haastattelut jo hakuaikana ja valittu henkilö pääsee aloittamaan työt heti sopimuksen mukaisesti.

Hakuaika päättyy 24.5.2024

HUOM! Lähetäthän hakemuksesi ainoastaan järjestelmämme kautta!

This recruitment is managed by Uratalo, and we only accept applications through our system. We do not process applications received via email, WhatsApp, or text messages.

Lisätietoja tehtävästä antaa:

Kalle Honkonen

358 50 065 6969

Uratalo on rekrytointeihin ja henkilöstövuokraukseen erikoistunut yritys. Toimipisteemme sijaitsevat Varsinais-Suomessa ja Pirkanmaalla, mutta asiakkaamme ympäri Suomea. Autamme yrityksiä ja työntekijöitä löytämään toisensa ja menestymään yhdessä. Tutustu palveluihimme: www.uratalo.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Uratalo Group Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:c185f77f-5063-49fd-b27c-6e8c2c61ecc4.

Ver las 60 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.