Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Kuorma-autonkuljettaja, Mewe Consulting Oy, Vantaa

Trabajo de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Kuorma-autonkuljettaja, Mewe Consulting Oy, Vantaa

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Miltä kuulostaisi liikkuva työ huumorintajuisen ja ammattitaitoisen työporukan kanssa vaihtelevassa työympäristössä? Hae asiakas yritykseemme kuorma-autonkuljettajaksi kpl-tavaran jakoon Uudenmaan alueelle!

Meistä:

LIIDI - Henkilöstöratkaisut Oy on vuonna -23 perustettu pieni, mutta sitäkin ketterämpi henkilöstövuokrafirma, joka haluaa olla paras mahdollinen työnantaja ja tiimipelaaja yhdessä kanssasi, sekä kehitämme asiakas yritystemme liiketoimintaa vastuullisesti. Välitämme vuokratyövoimaa ja teemme suorarekrytointeja. Toimimme koko Suomen alueella, sekä kuulumme tilaajavastuu.fi -rekisteriin.

Sinusta:

Jos koet asiakaspalvelun omaksesi ja olet tiimipelaaja henkeen ja vereen, pääset loistamaan tässä työssä varmasti! Toivomme sinulta tämän lisäksi hyvää fyysistä kuntoa ja reipasta asiakaspalveluasennetta. Kpl-tavara ADR on eduksesi mutta ei vaade. Työturvallisuuden takaamiseksi edellytämme sujuvaa Suomen kielen taitoa, sekä voimassa olevia kuljettajankortteja.

Tarjoamme sinulle:

- liikkuvan ja monipuolisen työn

- laadukkaat työvälineet

- mahdollisuuden päästä oppimaan käytännönläheisiä taitoja

- Vähintään TES:n mukaisen palkkauksen / laskutus mahdollisuus

Tutustu meihin: www.liidi-hr.fi

TYÖHAKEMUKSET: meiju.patalaliidi-hr.fi

Me liidiläiset liikutamme isoja ja pieniä tavaroita, pidämme eri asiakasyritysten näyte- materiaali- ja lähettikuljetukset liikkeellä tehokkaasti, luotettavasti ja turvallisesti. Teemme työtä niin tien päällä, kuin varastoissa, terminaaleissa, tuotantotiloissa ja myymälöissä, aina asiakkaidemme tarpeiden mukaisesti. Yhden, kahden tai 100 työkaverin

kanssa.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 940 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: MEWE Consulting Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:a00a45ee-2ed1-458f-a497-1173a8a70516.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.