Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Kuorma-autonkuljettaja Maanajoon, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Pirkkala

Contrato de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura en Finlandia (Pirkanmaa)

Kuorma-autonkuljettaja Maanajoon, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Pirkkala

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Click Henkilöstöpalvelut Oy on Pirkanmaan, Varsinais-Suomen ja Uudenmaan alueilla toimiva suomalainen perheyritys. Tarjoamme laadukkaita henkilöstövuokraus-, rekrytointi- sekä soveltuvuusarviointipalveluita.

Toimintamme alkoi keväällä 2008 ja kasvumme on ollut nopeaa. Onnistumisemme taustalla on henkilökuntamme korkea ammattitaito sekä vilpitön tahto löytää oikeat henkilöt oikeisiin tehtäviin.

Kaikki avoimet työpaikkamme löytyvät kotisivuiltamme, osoitteesta www.click-hp.fi.

Hei, sinä ajotyön osaaja!

Pidät kuorma-autotyöskentelystä, mutta haluaisitko työtehtävien sisältävän muutakin kuin pelkkää ajamista?

Arvostatko reilua ja täsmällistä mutta rentohenkistä yritystoimintaa, jonka puitteissa tekijät viihtyvät?

Mikäli vastasit kyllä, niin luehan tämä ilmoitusteksti!

Etsimme nyt maanrakennusalan asiakasyrityksellemme kuorma-autonkuljettajaa alan monipuolisiin tehtäviin. Yrityksen palveluihin kuuluvat maanrakennustyöt, pihojen ja sadevesijärjestelmien rakentaminen, salaojaremontit sekä maalämpökenttien rakentaminen. Työyhteisössä on kymmenkunta ammattilaista.

Pääasiallinen tehtäväsi on kolmeakselisella koukkulava-autolla tehtävää maanajoa (murske ja  multa) ja työkoneiden siirtoa. Tämän lisäksi työtä on tarjolla aika ajoin myös kaivinkonetehtävissä esim. pensasaitojen ja salaojien kaivuissa sekä pienellä pyöräkoneella mullan levityksessä. Työkohteet sijaitsevat Tampereella ja ympäristökunnissa. Työpäivät alkavat vaihtelevasti joko yrityksen toimitiloilta Pirkkalasta tai suoraan työkohteessa.

Työ on arkisin pääsääntöisesti klo 7:00 - 15:30 tehtävää päivätyötä 30 - 40 h / viikko, tavoitteena täydet viikkotyötunnit. Tehtävässä noudatetaan infra-alan työehtosopimusta. Palkkaus ja tehtäväkuva muodostuu kokemuksen ja osaamistason mukaisesti ollen luokkaa 16-18 €/h.

Tehtävässä menestymiseen siivittää kokemus vastaavista tehtävistä ja edellytyksenä on ammattipätevyys sekä oma-aloitteinen, vastuullinen ja palveluhenkinen työote.

Tehtävässä aloitetaan sopivan henkilön löydyttyä kauttamme määräaikaisella vuokratyösuhteella ja työtä on arvioitu riittävän maanrakennuskauden päättymiseen asti. Talviajalla ovat satunnaiset työtehtävät yrityksessä mahdollisia. Työntekijälle tarjotaan perustasoa kattavammat työterveyspalvelut, asianmukainen perehdytys tehtävään ja kollegoiden sekä Clickin yhteyshenkilön vahva tuki.

Haastatteluja tehtävään järjestetään ripeällä aikataululla, joten täytähän pikaisesti hakemus linkin https://www.click-hp.fi/tyopaikat/20433 kautta. Voit lähettää CV:n ja hakemuksesi myös sähköpostilla. Kerro hakemuksessa mahdollisimman tarkasti osaamisestasi ja aikaisemmasta työkokemuksestasi. Lisätietoja tehtävästä antaa rekrytointia hoitava seniorikonsultti Ilkka Seppä puhelimitse arkisin klo 9.00-16.00. Puh. 050 411 2705 ja sähköposti on muotoa etunimi.sukunimiclick-hp.fi

30 - 40 h/vko, klo 7:00 - 15:30

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 260 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1b509d71-64f1-48e9-8196-9aacdab5d0a9.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.