Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > cuidador en centro de menores/cuidadora en centro de menores > Kultuuri- Ja Noorsootööjuht

kultuuri- ja noorsootööjuht. Estonia

Búsqueda en Estonia de cuidador en centro de menores/cuidadora en centro de menores

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social › cuidador en centro de menores/cuidadora en centro de menores.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad › Õigus-, sotsiaal- ja religiooni valdkonna spetsialistid › Sotsiaaltöötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Tule ja loo koos meiega paremat tulevikku noortele ja rikasta kultuurielu meie kogukonnas!

Laeva kultuuri- ja noorsootööjuhi ametikohale ootame kandideerima võimekat lennukate ideedega juhti, kes oma tegevusega seoks kultuuri-ja noorsootöö Laeva Kultuurimajas ühtseks tervikuks.

Omalt poolt pakume: • huvitavat ja vastutusrikast tööd (osakoormus jaotub 0,5 noortekeskuse juht ja 0,5 kultuurmaja juhataja);

• 35 päeva puhkust ;

• enesetäiendamis- ja arenguvõimalusi;

• väljakutseid ja võimalust kujundada Laeva piirkonna noorsootööd ja kultuurimaastikku;

• jätkata head koostööd Laeva põhikooliga;

• kohta Tartu valla kultuuritöötajate meeskonnas ning koostöö kogukonnaga (ühiste sündmuste korraldamine) ning osalemist erinevate võrgustike töös (TENK ja Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus.

Muud nõuded: Sa sobid juhtima kui:

• sul on vähemalt rakenduskõrgharidus;

• omad juhtimisalast kogemust ning tunned vastava valdkonna seadusandlust;

• sul on oma visioon sellest, milline on ühe noortekeskuse ja kultuurimaja roll kogukonnas ning omad motivatsiooni ja võimekust selle elluviimiseks;

• noorsootöö korraldamine noortekeskuses avatud aja hoidmine, huvitegevuse korraldamine;

• oskad kirjutada projekte ja omad kogemust sündmuste korraldamises;

• sa oled loov, hea suhtleja ning koostööaldis;

• oskad kasutada arvutit, sealhulgas ka kujundusprogramme;

• sul on väga hea eesti keele oskus.

Kasuks tuleb:

• B-kategooria juhilubade olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;

• oskus juhendada mõnd huviringi.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Tartu Vallavalitsus.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37253407100
  • Correo electrónico: karita.tilktartuvald.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1588426.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social › cuidador en centro de menores/cuidadora en centro de menores ofertadas.