Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > C-kuljettaja, Helsinki, Duolog Oy, Helsinki

C-kuljettaja, Helsinki, Duolog Oy, Helsinki. Helsinki-Uusimaa

Vacantes de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme pikaisella aikataululla asiakkaallemme kuorma-autonkuljettajaa. Työtehtäviin kuuluu jäteastioiden vienti ja nouto laitokselle, jossa ne tyhjennetään. Noudot voivat olla myös asiakkailta pukukaappeja tai jääkaappeja tms. Työ on itsenäistä ja joustavalla asenteella pärjää tässä työtehtävässä. Työtä tehdään arkisin aamuvuoroissa klo 5-6 joustavalla aloituksella. Lähtöpaikka on Helsingin puolella Lahden moottoritien kupeessa ja työskentelyalueena on pääkaupunkiseutu. Työsuhde on toistaiseksi voimassaoleva ja palkkauksessa noudatetaan AKT TES:iä kokemuksesi mukaan + 5% jätelisä.

Hyvällä hakijalla on reipas asenne, kestää vaihtuvat sääolosuhteet sekä aiempaa kokemusta kuorma-autonkuljettamisesta työelämässä. Työssä pärjätäksesi sinulla tulee olla sujuva suomen kielen taito. Arvostamme C-luokan ajokorttia sekä voimassaolevaa ammattipätevyyttä.

Hae tehtävään NYT, se täytetään heti sopivan kandidaatin löytyessä.

Työntekijöidemme uratarinoita löydät täältä: https://duolog.fi/tyonhakija/

Duolog Oy on erikoistunut rekrytoimaan henkilöstöä erilaisiin logistiikan ja tuotannon tehtäviin valtakunnallisesti. Palkkaamme henkilöstöä tilapäisiin ja pysyviin tarpeisiin. Etsimme jatkuvasti ammattikuljettajia, varasto- ja terminaalihenkilöstöä, hyllyttäjiä sekä tuotannon työntekijöitä. Olemme luotettava, vakavarainen ja kasvussa oleva kotimainen yritys, siksi myös turvallinen työnantaja ja yhteistyökumppani.

Tutustu meihin www.duolog.fi ja liity Duologin satojen tyytyväisten työntekijöiden joukkoon.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 974 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Duolog Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:f498100c-a490-401f-a60e-0fc2280be025.

Ver las 65 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.