Europeos.es : Inicio > Trabajo en Alemania > Cocineros > Kuhar / Kuharica

KUHAR / KUHARICA. Alemania

Ofertas de Cocineros en Alemania

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Dienstleistungsberufe und Verkäufer : Berufe im Bereich personenbezogener Dienstleistungen : Köche : Köche

Descripción de la oferta de trabajo:

Restoran Mirabela u mjestu Roetgen u Njemačkoj oglašava radno mjesto za 1 kuhara / kuharicu.

Mjesto rada: Roetgen, pokrajina Sjeverna Rajna-Vestfalija, SR Njemačka.

Uvjeti radnog mjesta:

  • radno iskustvo od min 2 godine (poznavanje mediteranske kuhinje, a la carte priprema jela)
  • izvorni govornik hrvatskog jezika
  • poznavanje njemačkog jezika je prednost, nije uvjet
  • velika motiviranost i odgovornost za rad u kuhinji.

Poslodavac nudi:

  • ugovor na neodređeno puno radno vrijeme (dvokratno:12-14.30h i 18-22h)
  • bruto plaća u iznosu od 2.200 EUR
  • smještaj i hrana uz doplatu od 300 EUR mjesečno.

Prijave: CV (europass) poslati na e-mail njemačkih EURES savjetnika koji rade predselekciju kandidata i prosljeđuju prijave kandidata poslodavcu: ZAV-IPS-Nordrhein-Westfalenarbeitsagentur.de (navesti ključnu riječ “NRW-433-HOGA” u predmet maila).

U nastavku donosimo izvorni tekst oglasa poslodavca:

Za nas Restoran u Roetgen trazimo kuhara / kuharicu s dobrim poznavanjem profinjene mediteranske kuhinje.

Zavrsena ugostiteljska skola za kuhara, iskustvo, velika motiviranost i odgovornost za rad u kuhinji su temeljni uvjeti za dobivanje zaposlenja.

Mi nudimo vama jedno sigurno radno mijesto preko cijele godine s jednom preko tarifnom placom u prekrasnom parku prirode Eifel.

Ovdje mozete uzivati u prirodi ispred kucnog praga i u kratkom vremenu bit u gradu kao sto su Aachen i Köln. Roetgen je smijesten na samoj tromedi Belgije i Nizozemske kao jos jedna prednost nase regie.

Poznavanje njemackog je od prednosti ali nije uvjet i smjestaj je osiguran.

Radi se dvokratno za jednu placo od 2200,00 Eura mjesecno brutto za stan i hranu se se obracunava oko 300.00 Eura.

Informacije o životu i radu Njemačkoj - EURES portal.

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Restaurant Mirabela Zeljko Kosor.

Ver las 1,790 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.